Що означає число 18 в нумерології: позитивне і негативне значення

Основними значеннями числа 18 є рок, боротьба і приречення. При цьому його суперечлива енергія спрямовується на благополуччя, успіх і позитивний результат.

Увага! Фатальний посил 18 полягає в тому, що людина не володіє контролем над своїм життям, і саме доля визначає його подальшу дорогу.

Парадоксально, але самі носії даного числа так не вважають. Вони до останнього вірять, що самі приймають ключові рішення, розплутати складні ситуації і змінюють свою долю. Однак саме 18 направляє їх у потрібне русло і є знаком завершеного циклу і початком нового витка.

Число 18 в нумерології

Одиниця є уособленням лідерських якостей, самореалізації, егоїзму, мудрості і високорозвиненої інтуїції. Вісімка символізує багатство, успіх і гроші. У сукупності обидва числа означають величезний потенціал і безліч перешкод.

18 наділяє людей борцовскими якостями і потужним енергетичним полем, при цьому майстерно провокує їх на конфлікти. Позбутися від дратівливості і гніву допоможе правильний настрій і ліквідація всіх відволікаючих факторів. Поряд з цим 18 сприяє розвитку релігійності й духовності і змушує прислухатися до свого внутрішнього голосу.

Значення числа 18

В першу чергу 18 вказує на наявність неабияких моральних якостей та схильність до навчання. Вібрації дев’ятки, отриманої методом нумерологічного додавання (1+8=9), наділяють войовничістю і умінням постояти за себе і близьких. Нерідко дане якість переходить у надмірну агресію, але якщо вдається тримати емоції під контролем, вона відіграє лише позитивну роль.

Позитивне
глибокий внутрішній світ;
миролюбність;
чуйність;
інтуїція;
чуйність;
ерудованість;
швидке засвоєння нової інформації;
уміння постояти за себе.
Негативний
агресія;
грубість;
жадібність;
войовничість;
безліч конфліктних ситуацій;
прагнення до домінування;
жадання покори;
нездатність визнавати свої помилки.

Число 18 ангельської нумерології

Число 18 служить знаком достатку в житті і повідомляє про наближення виконання бажань. Воно нагадує, що життя є не просто низкою випадкових подій: всі дії пронизані духовним змістом, одночасно переважаючим і информирующим матеріальне існування. 18 нерозривно пов’язане з духом і метою життя і нагадує про важливість пошуку вищого блага. Дві дев’ятки (9+9=18) свідчать про те, що незабаром шукане буде виявлено.

Число 18 як підказка від Ангела

Важливо! Ангели закликають не боятися змін і можливих труднощів – всі докладені зусилля будуть винагороджені сторицею. Пройшовши через багато і знайшовши мудрість, укрепившую вас, ви зможете подолати.

Для вас не існує нерозв’язних проблем. Майте на увазі, що відкриваються можливості можуть ховатися нові виклики, але це не значить, що незабаром відбудеться щось погане. Всесвіт на вашій стороні. Вірте в свої сили і не втрачайте надії.

Число 18 кабалістичної нумерології

 • 18 – це надзвичайна стійкість, рішучість і сила волі.
 • 18 – кількість забобонів і помилок, зілля і року.
 • 18 років євреї були в полоні Царя Моавітсього.
 • 18 благословінь включає Юдейський молитовний канон.

В каббалі числа 18 відповідає дев’ята сефира Йесод, що втілює в собі всю матеріальну Всесвіт і уособлює основу всього сущого та надання форми. Вона найбільше відповідає нашого повсякденного досвіду. На основі її структур і сил формується та основа, на якій тримається наш матеріальний світ.

Число 18 в містичних навчаннях

Таро

Таро числа 18 відповідає Старший аркан Місяць (Сутінки) – одна з самих містичних і дивних карт колоди, занурює в світ темряви, ілюзій і таємниць. Цей Аркан пов’язують з астральним і підземним світами і чорною магією.

Ключовими поняттями 18 Аркана є:

 • темна сторона речей;
 • привиди;
 • спотворена реальність;
 • недовірливість;
 • таємниці;
 • втрата орієнтирів;
 • обман, плітки, наклеп;
 • прикордонне психологічний стан.

Як правило, Аркан Місяць пов’язують з чимось небезпечним і потайним. Його поява знаменує неприємні емоції, викликані брехнею близьких або самообманом, ревнощі, тривогу, приховані перепони. Досить розпливчасті, туманні події цього Аркана повідомляють про те, що зараз не час діяти – реальність перебуває за межами контролю.

Окультизм

В окультизмі число 18 вважається нещасливим. Воно уособлює рок і приносить нещастя і кари. За арканологической традиції 18 зв’язується з окультними ворогами, инвольтацией, і ієрархічним законом, мають в даному випадку негативний відтінок.

Число 18 в астрології

Увага! Числа 18 відповідають енергійне Сонце (1), що є джерелом здоров’я і життя і дисциплінований і владний Сатурн (8), що асоціюється з неприємностями і відображає закон карми.

Крім того, народжені 18 числа знаходяться під впливом войовничого Марса (9).

Марс дарує своїм підопічним владний характер, любов до порядку, уміння керувати людьми і наділяє їх духом суперництва і любов’ю до пригод. Вони володіють швидкою реакцією, отримують задоволення від подолання труднощів і не поступаються в суперечці. При цьому, всередині є м’якими і люблячими людьми.

Число 18 і характер людини

Народжені під числом 18 аж ніяк не пестуни долі. На їх шляху безліч перешкод і перешкод, які, при успішному подоланні, сприяють загартовуванню і зміцнення характеру. Завдяки випали на їх частку випробувань, вони нерідко стають могутніми лідерами, здатними вести за собою інших.

Оточуючих в таких особах приваблює відмінна харизма, неординарність і якийсь особливий магнетизм. Самі ж вони є магнітом для різних небезпечних ситуацій і неприємних випадків. Причому виходять з них гідно, з гордо піднятою головою. З-за хронічного перебування в боротьбі проти всього світу їм доводиться багато страждати і відчувати неймовірне нервове напруження, що сприяє появі міцної броні і схильність до жорстокості.

Позитивні риси
харизматичність;
стресостійкість;
наполегливість;
ініціативність;
ділова хватка;
рішучість;
цілеспрямованість;
гнучкий і гострий розум;
лідерські здібності;
адекватна самооцінка.
Негативні риси
запеклість;
неврівноваженість;
нетерплячість;
схильність до маніпулювання та тиранії;
твердолобість;
підозрілість;
неконтрольовані напади гніву.

Число 18 і професія

18 забезпечує впевнений кар’єрне зростання і сприяє зміцненню становища та підвищення професіоналізму. Завдяки гострому розуму, стресостійкості, твердості і впевненості в собі, люди з нумерологічним кодом 18 стають прекрасними керівниками і воєначальниками. Як правило, вони обирають державну службу, силові структури або присвячують себе бізнесу. Це чудові організатори та успішні спортсмени. Якщо вони знаходять істинний шлях у житті, стають справжніми майстрами своєї справи і здатні вписати своє ім’я в історію.

Також вони успішно реалізуються в наступних напрямках:

 • літературна і художня творчість;
 • музика і театр;
 • акторська діяльність;
 • юриспруденція;
 • політика;
 • медицина.

Число 18 і фінанси

Войовнича енергія 18 здатна зірвати переговори і перешкодити досягненню бажаної домовленості. Під її впливом одна сторона буде тиснути на іншу, і угода не відбудеться. Саме тому слід не випускати ситуацію з-під контролю і проявляти більшу лояльність.

За допомогою дев’ятки, отриманої при додаванні цифр 1 і 8, можна без праці привернути до себе гроші. Проте із-за легкості їх отримання, вони так само швидко розійдуться.

Число 18 і відносини

Дружні

Важливо! Енергія 18 благотворно впливає на здатність дружити. Її власники є добрими і чуйними друзями, здатними до співчуття.

Вони чудові порадники з високорозвиненою інтуїцією. Проте їм не варто забувати про свій талант влаштовувати сварки. Уміння стримувати себе, стежити за своїми словами, сказаними в пориві емоцій, не ображати співрозмовника і приймати чужу точку зору – створять чудеса і допоможуть не втратити друга. Опоненту слід пам’ятати про особливості характеру свого товариша, бути поблажливіше і приймати близько до серця сказане зопалу.

Любовні

Вплив числі 18 заважає побудові серйозних стосунків, здатних призвести до браку. Розвинені лідерські якості та любов до маніпулювання є не найкращими союзниками для спільного життя. Для протистояння цим слід невпинно працювати над своїм характером, звичками і частіше прислухатися до партнера.

Число 18 і інтимне життя

Носії числа 18 відрізняються надзвичайною сексуальністю і завидною сексуальним апетитом. Вони цілком можуть реалізувати свої інстинкти з партнером, здатним розділити їх темперамент, проте часто пригнічують своє бажання, бо не можуть його висловити. Згідно їх теорії, вираз бажання здатне підірвати їх гідність. Поряд з цим вони є чуттєвими і люблячими коханцями і потребують партнера, схильному до фантазій і вишукувань.

Число 18 і духовна сфера

Згідно духовної нумерології число 18 є приреченням і означає фатальну необхідність.

Магічна

Основна магічне властивість числа 18 полягає в його здатності залучати гроші. Причому не обов’язково якісь незліченні скарби, можливо, навіть саму незначну суму, необхідну в критичний момент. Однак, незважаючи на таку актуальну особливість, не варто сидіти, склавши руки, і чекати появи багатств. Треба для цього щось робити.

Релігійна

В індуїзмі існує 18 сіддхі – майстрів, які досягли звільнення останньої ступені, кожен з яких зробив істотний внесок у медицину, йогу, філософію, літературу або науку. Працюючи анонімно, вони дарують наснагу і направляють в пошуках, чим сприяють еволюції людства і його наближення до космічної свідомості.

Число 18 і здоров’я

Увага! Народилися 18 числа особливо схильні лихоманці і захворювань, викликаних надмірним психічним напругою, стресами і пресингом.

Для підвищення імунітету вони повинні включити в своїй повсякденний раціон часник, імбир, цибуля і перець чилі. Особливу увагу слід приділяти своєму здоров’ю у квітні та липні.

Число 18 і призначення

Доля чинить значний вплив на тих, хто народився 18 числа, і прямо-таки змушує слідувати по визначеному шляху. Саме тому таким людям не вдається змінити своє життя, і всі докладені зусилля виявляються марними або призводять до краху. В такому випадку залишається не сперечатися з заданим шляхом, змиритися з розписаними і схваленими понад подіями і прийняти роль або улюбленця долі, або непрохідного невдахи.

Число 18 карма

Карма передбачає набуття душею тіла і наявність у неї вже певного пережитого досвіду, який не завжди буває позитивним. Якщо душа не витягує уроків, досвід повторюється знову і знову, тягнеться за нею і виснажує її.

Люди, що мають у нумерологічної карті 18, відпрацьовують четвертий кармічний урок. Ключем для вирішення їх завдання є довіра своїй інтуїції, а не голосам зовнішнього світу.

В їх кармічні завдання входять:

 • контроль гніву і амбіцій;
 • позбавлення від гордості;
 • напрямок своєї енергії на творення;
 • уникнення невиправданого ризику, скарг, пліток і критики людей зі свого оточення;
 • вміння прощати і не мститися;
 • здатність вирішувати проблеми без застосування сили;
 • подолання тривожності;
 • дотримання культури мовлення;
 • розвиток почуття гумору;
 • розширення кола спілкування.

Пропрацювавши свій кармічний урок, людина отримає максимальну можливість для реалізації в родинному та соціального життя. Він буде чітко розуміти свої бажання і тверезо оцінювати свої можливості, задавати ритм і темп свого життя.

Опрацювання кармічний урок буде тримати в страху бути відкинутим і ображеним, не дасть вільно проявляти емоції і нагородить безліччю комплексів.

Поява числа 18

Важливо! Число 18 повідомляє, що ви перебуваєте напередодні нового життєвого етапу і кардинальних змін. Слід налаштуватися на зміни, бо вони неминучі.

Випадково

Всі проблеми благополучно вирішаться. Можливо, в далекій дорозі вас підстерігає небезпека. Не поспішайте і не метушіться. Віддавайте звіт своїм діям.

Постійно

У вас є необхідна впевненість і потенціал для подолання труднощів, які переслідують вас впродовж багатьох років. Зберіться з думками і розберіться з ними. Всі майбутні зміни виводять вас на нові рівень. Не бійтеся їх і довіряйте своєму призначенню.