Що означає число 777 в нумерології: позитивне і негативне значення

777 здавна вважається числом магів і тих, хто долучений до вищого знання. Це благо у найвищому своєму прояві, що приносить містику в матеріальний світ. Три сімки є хорошою ознакою, підтверджують правильність обраного шляху і говорять про щасливий кінець подій і умиротворення.

Число 777 в нумерології

Сімка – знак духовності, активного розвитку і роботи над собою. Це число, яке уособлює абсолютну удачу і що дарує людині фундаментальні знання і здатність розуміти суть всіх речей.

Крім того, 7 – символ семи життєвих циклів:

 • періоду можливостей;
 • періоду змін;
 • часі енергії;
 • періоду духовного розвитку;
 • періоду успіху;
 • часу розслаблення;
 • критичного періоду.

Трійка, отримана при нумерологічному згортанні (7+7+7=21; 2+1=3) – число творця, що асоціюється з чимось божественним і досконалим. Це унікальна цифра, що має безліч відображень в житті людини, в магії і релігії.

І сімка, і трійка розташовуються на діагоналі творчості і сприяють реалізації задуманого.

Значення числа 777

Кількість 777 є позитивним з усіх сторін, тому критичних негативних значень у нього практично не існує.

Позитивне
духовне зростання;
винагорода;
безстрашність;
інтуїція;
ясновидіння;
усвідомлення истины;
успех;
целеустремленность;
миролюбие;
спокойствие;
продвижение;
віра в свої сили.
Негативний
замкнутість;
егоїзм;
смуток.

Число 777 в ангельської нумерології

Ангельська нумерологія вважає 777 самої позитивної цифровою комбінацією, що вказує на відсутність різних неприємностей.

Значення числа 777

Кількість 777 уособлює багатство і достаток, необхідність духовного розвитку та здійснення власних мрій. Воно закликає пробудитися, не відрікатися від амбіцій і не втрачати ясності розуму.

Число 777 як підказка від Ангела

Ангели дуже хочуть, щоб ви досягли успіху і вас просять внести корективи у своє життя. Вони чекають, поки ви проаналізуєте свою сутність і усвідомлюєте, що потрібно вжити для виправлення ситуації. Всі ваші рішення схвалено Вищими силами і, завдяки їм, ви домоглися того, що маєте. Всесвіт вказує правильний шлях і нагадує, що ви можете розраховувати на її підтримку.

Що робити, якщо бачиш число 777?

Прийшла пора позбутися від страхів і задіяти всі наявні ресурси для досягнення поставлених цілей. Використовуйте свої природні здібності і явите світу найкращу версію себе. Рухайтеся вперед і користуйтеся благословеннями, запланованими для вас божественним світом.

Число 777 і характер

Енергія трьох сімок в поєднанні з вібраціями трійки наділяє своїх підопічних воістину унікальним характером. Вони нерідко беруть долю в свої руки і рухаються до мети, не покладаючись на чиюсь підтримку. В очах оточуючих такі особи виглядають досить неординарними людьми, що мають таємничу, мало кому зрозуміле, мотивацію.

Позитивні черты
мудрость;
очарование;
воображение;
мастерство;
утонченность;
экспрессия;
артистизм;
самоанализ;
лидерство;
уверенность;
благодушие;
глибоке розуміння життєвих законів.
Негативні риси
скритність;
педантизм;
депресія;
неконтрольованість емоцій.

Число 777 і здоров’я

Головною хворобою, викликаною неправильним ставленням до себе і до оточуючих, у підопічних 777 є серцева недостатність. Також слід особливу увагу приділити нирок і сечостатевої системи.

Число 777 і доля

Енергія трьох сімок наділяє людей здатністю самостійно будувати свою долю. Завдяки тонкому відчуттю, вмінню передбачати події, розуміння психології і дару переконання, їм вдається успішно реалізовувати свої ідеї і керувати діями оточуючих.

Крім того, 777 може вказувати на необхідність служіння людям і вміння брати на себе відповідальність. Нерозуміння сили і потужності даного числа, як правило, призводить до відсутності усвідомлення зв’язку між негативними подіями в житті і власними вчинками і поведінкою.

Число 777 і професія

Наявність трьох сімок в нумерологічної карті допомагає досягати успіху і самореалізовуватися в унікальних і нетривіальних професіях, дарують справжній простір для творчих маневрів. Найбільш ефективно розкрити свій потенціал вдається в таких видах діяльності:

 • наука;
 • служіння людям;
 • психология;
 • целительство;
 • магия;
 • эзотерика;
 • творчество.

Також число 777 робить позитивний вплив на кар’єру, дозволяє знаходити хорошу роботу, отримувати підвищення, знаходити нове застосування своїм талантам і реалізовувати старі ідеї.

Число 777 і фінанси

777 є світлим числом з найпотужнішою енергією, яку протипоказано використовувати лише з метою наживи. Воно допомагає тим, хто має чисті помисли і добре серце. 777 віщує стрімкий розвиток, приплив фінансів, лотерейні виграші і додаткові джерела прибутку, вказує на вигідні пропозиції і перспективні проекти.

Завдяки здатності притягувати удачу, число 777 є вкрай затребуваним в комерційній сфері.

Число 777 і відносини

Закоханим людям

Дане число вказує закоханим на міцні і чисті стосунки і швидкий і щасливий шлюб.

Сімейним людям

Подружжю зі стажем 777 говорить про щирість і гармонії в сім’ї.

Одиноким людям

Одиноким серцям три сімки обіцяють доленосну зустріч, яка не змусить себе довго чекати, і вказують на позитивні якості нового знайомого і тривалу зв’язок.

Чоловікам

Чоловікам число 777 допоможе в реалізації проекту, здатного стати справою всього життя.

Жінкам

Жінкам 777 передрікає вагітність і поява на світ талановитого і дуже обдарованого малюка.

Число 777 і духовна сфера

Духовна нумерологія вважає число 777 піком розвитку сімки, наділяє його великою духовною цінністю і трактує як втручання Божественних сил у долю людини. Його потужна енергія допомагає витягувати людей з безодні, скидати з п’єдесталів самолюбства і наділяє їх внутрішньою духовною силою.

Магічна

Три сімки – унікальна магічна цифрова комбінація, що символізує сакральні знання, різні обряди і вищі сили. Дане число досить часто зустрічається в священних книгах багатьох релігій і уособлює ідеал і досконалість. Сімка є числом магом і ясновидців, наділяє людей інтуїцією, проникливістю і допомагає відчувати тонкі енергії.

Число 777 і карма

Сімка стимулює до розв’язання кармічних завдань.

Три сімки сприяють відкриттю всіх семи чакр, даних людині згори, в результаті чого відбувається очищення карми, і людина отримує від Всесвіту чисту і світлу енергію.

Число 777 і татуювання

777 – це гармонія, везіння і успіх. Така татуювання служить проханням у Вищих сил захисту і допомоги. Однак варто розуміти, що дане поєднання цифр підійде не кожному. Слабовільним людям, що мають нечисті помисли, три сімки принесуть лише бідність, обмеженість, проблеми та неприємності. Тим, хто сильний духом, активний, цілеспрямований, енергійний і позитивно налаштований, число 777 подарує відчутну користь.

В цілях посилення енергетики даного числа рекомендується зображувати його у вигляді трикутника: така фігура позитивно відбивається на властивості цифр і допомагає швидкому усвідомлення своїх здібностей.

Тим, хто прагне до легких грошей, робити таку татуювання не слід. 777 принесе удачу лише гармонійно розвиваються особистостям, що приділяють увагу як матеріального, так і духовного аспекту.

Число 777 та азартні ігри

З давніх пір для гравців число 777 є талісманом удачі. При додаванні всіх його компонентів виходить 21 – вельми значуще і шановане число серед шанувальників карткових ігор. Його нумерологічне згортання призводить до трійці – також вкрай позитивної і щасливою цифрі. Саме тому 777 – це безаппеляционный виграш, однак сподіватися на нього людям з мізерним духовним світом не варто.

Число 777 і амулети

Завдяки надзвичайно потужної позитивної енергії, три сімки є справжнім магнітом для везіння та удачі. Вони здатні змінити хід подій, вибравши лише ті, які мають позитивний розвиток.

Дане число сприяє розвитку підсвідомості і прихованих здібностей, тому обереги з трьома сімками ідеальні для тих, хто прагне до вдосконалення духовного життєвого аспекту. Також такі талісмани підходять авантюристам, азартних особистостям і людям, які приймають важливі доленосні рішення. Вони допомагають отримувати допомогу Вищі сили, коли вона є вкрай необхідною.

Поява числа 777

777 – знак абсолютної синхронізації зі Всесвіту і показатель того, що ви рухаєтеся в правильному напрямку, що веде до самореалізації.

Випадково

Ви, як ніколи близько, до отримання відповідей на хвилюючі вас духовні питання. Ангели захищають вас і обіцяють позитивні зміни: поліпшення здоров’я, вирішення фінансових проблем і зцілення душевних ран. Продовжуйте рухатися до своєї дійсної мети і не забувайте про те багажі духовних знань, який збирався у вас за всі ці роки. Займіться йогою і медитацією – підштовхніть себе до духовності.

Постійно

Настала пора зосередитись на своєму потенціалі і вийти за межі мирського. Невідома енергія сприяє більш гострою обізнаності про ваше існування. Сконцентруйтеся на собі, почніть коригувати свої звички, дайте волю нереалізованим почуттів, попрацюйте на своїми сильними і слабкими сторонами. Зараз – ідеальний час для того, щоб стати центром свого життя.

Уві сні

Кількість 777, з’явилося у сні, вказує на набуття душевного спокою, повну безпеку і восставновленіе після психологічної травми. Можна сміливо приступати до здійснення запланованого — це принесе тільки прибуток. Можливо прояв містичних здібностей, які варто прийняти як належне.

У червоному кольорі

Число, яке прийшло у сні в червоному кольорі, означає безумовний успіх у любовних справах і безболісне подолання будь-яких несприятливих обставин.

У синьому кольорі

Три сімки, пофарбований у синій колір, обіцяють благополуччя в професійному середовищі і досягнення поставлених цілей.

Яке значення несе число 777, якщо це:

Кількість в даті народження

777 ніколи не адресується багатьом людям. На тих, у чиїй нумерологічної карті з народження присутній дане число, покладена колосальна відповідальність:

Вони повинні користуватися даною їм силою лише на благо – тільки це допоможе розкритися духовного потенціалу і знайти гармонію.

Їм слід присвятити себе науці або лікування – у цих сферах вдасться домогтися не тільки успіху і визнання талантів, але й значно покращити життя інших.

При відчутті внутрішніх сил, необхідних для прийняття доленосних рішень, підкріплених вірними знаками, слід рішуче діяти – інша можливість для осягнення себе може не з’явитися.

Для реальної оцінки всіх своїх шансів, закладених у три сімки, потрібно певне знання. Швидше за все, доля надасть зустріч з духовним наставником, здатним навчити правильного трактування її підказок і отриманню необхідних результатів.

Номер автомобіля

Кількість 777 на автомобільному номері оберігає від лиха, нещасних випадків і приносить удачу. Саме тому такий номерний знак користується величезною популярністю серед водіїв.

Цікаво: 777 служить символом трьох грабіжників з великої дороги і збільшує ризик викрадення машин, що мають такий номер.

Номер телефону

Телефонний номер, що включає в себе три сімки, ідеальний для сфер, які передбачають різну активність. Він приносить удачу творчим особистостям, журналістам, письменникам, представникам туристичної діяльності та шоу-бізнесу, сприяє досягненню консенсусу, пошуку спонсорів та інвесторів. Його використання підходить для здійснення різноманітних фінансових операцій: отримання коштів для успішного розвитку справи, партнерських інвестицій і великих кредитів.

Кількість в даті

Дати, містять у собі три сімки, дуже значимі в нумерології. При цьому сімки можуть перебувати в будь-якому порядку. Наприклад, 27.07.1997; 07.10.1977 і т. д. Такі числа незамінні для здійснення важливих магічних ритуалів, читання змов, загадування бажань, нових почав і весіль. Шлюби, укладені у день трьох сімок, є міцними і довгими, а діти, що з’явилися на світло в такий день, виростають сильними особистостями, що володіють везінням і несучими чудеса.