Що означає число 22 в нумерології: позитивне і негативне значення

22 – одне з найсильніших чисел в нумерології. В залежності від обставин, воно може стати як уособленням удачі, так і причиною багатьох неприємностей. Його називають Будівельним Майстром або Духовним Майстром Форми – під його впливом люди починають займатися творенням на благо всього людства. Вони бачать цілісну картину, виявляють увагу до дрібниць і, слідуючи духовним принципам і своїм кращим сторонам, створюють конкретні форми. Головним посилом 22 є перенаправлення енергії на щось більш значуще, ніж власне життя.

Число 22 наділяє людей чутливістю і інтуїцією і має надпотужної енергією для матеріального світу. У ньому містяться вібрації 4 і 11, роблять його необмеженим і організованим. Що цікаво, твір складових числа 22 числа дорівнює їх же сумі (2х2=4 і 2+2=4).

Число 22 в нумерології

22 є майстер-числом і має особливу енергетичну сутність. Якщо число 22 – основна позиція нумерологічної карти, то воно розглядається саме як 22. В інших же випадках, методом додавання компонентів воно зводиться до простого числа (2+2=4) і тлумачиться як четвірка.

Двійка є символом співпраці і партнерства і обіцяє успіх при будь-командної роботи. 22, в свою чергу, вказує на слабку і невпевнену в собі особу, з працею переносящую самотність і не здатну самостійно впоратися з поставленими перед нею завданнями. Однак, товариський дух дозволяє такій особистості показати себе з позитивної сторони.

Четвірка наділена амбіціями, прагматизмом, дисципліною і здібностями. Вона відповідальна за проблеми в сфері фінансів і за неприємності, пов’язані з професійною реалізацією. Наявність числа 4 в нумерологічної карті пророкує проблеми матеріального характеру і копітка праця.

При тлумаченні значення числа 22 необхідно враховувати, що більша кількість енергії воно все ж отримує від двійки, а не від четвірки.

Значення числа 22

22 служить уособленням високорозвиненої інтуїції, працьовитості, цілеспрямованості і дозволяє чітко розуміти свої життєві задачи.

Позитивное
интеллект;
мудрость;
логика;
духовность;
вдохновение;
дар провидіння;
лідерство;
довіра;
великі начинания;
предприимчивость;
рассудительность;
методичность.
Негативное
двойственность;
пессимизм;
манипулирование;
мінливість настрою;
гнів;
тиранія;
недовірливість;
схильність до депресії.

Число 22 в ангельської нумерології

Ангельська нумерологія вважає 22 Вищим розумом. Це сильне число з високою вібрацією, здатне втілити всі мрії в реальність і дати силу для досягнення того, що здається абсолютно неможливим. Воно наділяє здоровими амбіціями, впевненістю і прагматичністю, розвиває внутрішній голос і емоційність.

Люди, що знаходяться під впливом 22, відрізняються надійністю, відповідальністю, чесністю і методично вибирають своє життя. Слабким місцем їх є самоїдство і відсутність контролю за думками, керуючими їх підсвідомістю. При цьому, вони відмінно знають, що гарний входить у їхнє життя лише за наявності позитивного мислення.

Цікавий факт: у нумерології число ангелів 22 уособлює змія, що кусає свій хвіст.

Число 22 як підказка від Ангела

Вищі сили закликають діяти і не опускати руки, бути сміливим, терплячим і впевненим у власних силах. Мужність і віра допоможуть гідно витримати майбутнє бій і вийти з нього переможцем. Ангели мотивують до успіху і відкривають новіті можливості, які гарантують успіх при правильному їх використанні.

Який Ангел-зберігач відповідає за число 22

Число 22 перебуває під опікою у ангела-хранителя Хабухии, є ангелом жіночої полярності і відповідає за родючість, зцілення, дітонародження і новаторські ідеї. Хабухия виліковує від усіх фізичних і душевних хвороб, уберігає від інфекцій і підтримує пари, коли вони хочуть завести дитину. Він надає можливість проаналізувати свої бажання і захищає від конфлікту бажань істинних з фактичними діями. Крім того, Хабухия – покровитель доброго здоров’я, гармонії та душевної рівноваги і захисник землі від виродження, страждань і нашестя комах.

Число 22 в кабалістичної нумерології

Каббала містить у собі 22 верховних принципу, зашифрованих у 22 буквах староєврейського алфавіту.

22 – символ самосвідомості, пам’яті і мудрості, заходи, благодіяння і розуміння.

22 – число шляхів між сефирами Древа Життя.

22 Числа в Каббалі відповідає сефира Хесед, що є батьком порядку. Вона означає царство і являє собою основу для проявленого світу. Хесед – це милосердя, доброта і велич, правила і мораль. Однак при зведенні в крайність можуть проявитися такі характеристики як лицемірство, брехня і прагнення до задоволенню вад.

Число 22 Таро

У колоді Таро міститься 22 Старших аркана. Самому числу 22 відповідає один з найбільш значущих Старших Арканов – Блазень (Дурень), що символізує різнобічну любознательную особистість, яка вміє дивувати і дивуватися.

Можливі трактування карти Блазень:

 • роздоріжжі і вибір;
 • везіння;
 • несподівана приємна подорож;
 • неприємності, спрямовані на подальше благо;
 • великий сюрприз, викликає позитивні емоції;
 • людина, з яким слід бути обережним;
 • яскраві вчинки, насичена, але порожня життя;
 • надмірні егоїзм, інфантилізм і нарцисизм;
 • тщетный пошук сенсу життя;
 • необдумані безглузді вчинки;
 • скутість з минулим, яка заважає розвиватися та йти далі;
 • втрата напрямки і відсутність мети.

Число 22 і міфологія

Грецька

В Греції число 2 пов’язували з дітонародженням і родючістю, покровителькою яких була дочка титана Кроноса – богиня Деметра.

Китайська

Парні числа в Китаї символізують жіноче начало Інь і вважаються щасливими. Однак число 4 (2+2=4) для китайців вельми суперечливо. З одного боку, це символ чотирьох сторін світу і чотирьох сезонів року, з іншого – саме негативне число, оскільки співзвучно зі словом «смерть».

Число 22 у вченні Піфагора

Згідно з вченням Піфагора, числа від 1 до 4 є головними і в своїй сумі є символом єдності Всесвіту.

Двійка – це матерія, що має довжину, але не має ширину, містичність природи і Божественна Дружина.

Четвірка – тетраедр і основа основ тривимірного простору.

На думку піфагорійців, число 4 наділяє людей стабільністю, дисциплінованістю і надійністю. Народжені 4, 13, 22 і 31 числа, як правило є песимістами і флегматиками, і дуже залежать від думки оточуючих. Не зумівши досягти відчутних результатів, вони опускають руки і кидають всі свої починання.

22 наділяє своїх підопічних надприродними здібностями, і вони нерідко вміють читати думки і передрікати майбутнє.

Число 22 в астрології

Число 22 перебуває під управлінням гіпотетичної чоловічий планети Вулкан, вельми шанованої древніми римлянами. Розташовуючись між Сонцем (Дух) і Меркурієм (Інформація), Вулкан є символом Божественного Істинного Закону. Він уособлює вивільнення сили, міць і світло, впливає на природу, могутність, потенцію, продуктивність, переконливість і об’єднання.

Число 22 і характер людини

В цілому, енергія 22 позитивна, і негатив проявляється лише при збігу певних обставин, особливо – у випадку бездіяльності. У енергійних і творчих особистостей, які використовують магію сверхвибраций, в житті все складається добре: вони успішні, духовно розвинені і матеріально забезпечені.

Позитивні риси
організаторські здібності;
вміння планувати;
компетентність;
щирість;
миролюбність;
терпіння;
Залізна хватка;
Рационализм;
толерантность;
филантропия;
служение;
дисциплинированность;
талант до успішної реалізації задуманого.
Негативні черты
противоречивость;
подозрительность;
нерешительность;
мстительность;
прагматизм;
занижена самооцінка;
невпевненість у власних силах;
надчутливість;
трудоголізм.

Число 22 і професія

22 наділяє людей лідерськими якостями і прагненням до почину великих глобальних проектів. Розкрити свій потенціал кращим чином вони зможуть в сферах, що вимагають прогресу та невпинного руху вперед. Найбільш придатними будуть вузькі спеціалізації, в яких вдасться більш ефективно реалізувати свої можливості і швидше досягти успіху.

Підопічні 22 – відмінні розробники, новатори, винахідники. З них виходять успішні керівники. Завдяки логіці і працьовитості, порядку та практичного підходу, вони зможуть досягти значних висот у наступних сферах;

 • строительство;
 • архитектура;
 • инженерия;
 • медицина;
 • преподавание;
 • спорт;
 • творчество;
 • политика.

Число 22 і фінанси

Дві двійки – знак матеріалізму і угоди. Вони є магнітом для грошових потоків, які приносять успіх у переговорах, угодах та інших фінансових проектах, сприяють управлінню бізнесом і грамотного вирішення питань інвестування, нагадують про необхідність не втрачати концентрацію та увагу.

Що цікаво, число 22 використовується при проведенні різних ритуалів, спрямованих на підвищення фінансового благополуччя, і стимулює шлюби з розрахунку.

Число 22 і відносини

Присутність 22 в нумерологічної карті вказує на прагнення до спорідненої душі й емоційної захищеності. Такі люди трепетно ставляться до любові і схильні до ідеалізації свого партнера і відносин. Вони ретельно вибирають супутника життя, уважно його скануючи і вивчаючи. В шлюбі цінують матеріальний і духовний лад. До обранця ставляться з повагою і турботою, однак можуть мати швидкоплинні романи. Навіть якщо у відносинах щось не ладиться, вони все одно їх зберігають, переводячи у більш прагматичне русло.

Хороша сумісність: 4, 6, 8, 14, 16, 18, 22.

Число 22 і духовна сфера

В духовній сфері 22 пов’язано з ясновидінням, цілительством, екстрасенсорикою і чутливістю до найменших змін як в особистості, так й у навколишньому світі. Такі люди легко привертають до себе бажане і зустрічають потрібних партнерів. Весь їхній життєвий шлях осяяний щастям і везінням.

Магічна

Двійка – це Серп Місяця, символ жіночого начала, материнства і чаші. Вірячи, що число 22 здатне привернути удачу, його часто використовують під час магічних ритуалів.

Народився 22 числа протегує вся сонячна система, яка також впливає на свого підопічного. Такі люди відрізняються завидним терпінням, часто падають, але, завдяки вмінню брати себе в руки, піднімаються і йдуть далі.

Релігійна

Християнство

У Біблії число 22 використовується досить незвично, але арифметично обґрунтовано:

 • якщо протестантську Біблію розділити на 3 частини, в кожній з них виявиться по 22 книги;
 • Біблія завершується Одкровенням на 22 чолі;
 • при складанні віку пророків виходить рік народження Авраама (2167 рік до н. е..), від якого до смерті Ісуса минуло 2200 років (33 рік до н. е..).

Двійкою християни позначали Богородицю.

Четвірка у християнстві є числом тіла і символічним числом Старого Завіту. Вона може позначатися квадратом, хрестом або четырехлистником.

У християнській символіці 4 зустрічається практично повсюдно:

 • 4 ріки раю;
 • 4 Євангелія;
 • 4 головних архангела;
 • 4 головних диявола;
 • 4 вітру, несучих Єдиний Дух;
 • 4 апокаліптичних вершників;
 • 4 головних чеснот;
 • 4 отця церкви.

Буддизм

Буддійське Древо Життя Дамба володіє чотирма гілками, від його коріння течуть чотири священні райські ріки.

4 уособлює безмежні бажання, співчуття, прихильність, любов і напрямки серця.

Вплив числа 22 на життя людини

З-за суперечливою складовою двох двійок вплив числа 22 вельми полярно. Під впливом його енергії людина постійно веде боротьбу зі своєю нерішучістю, але душевна доброта і совість часто беруть верх. Збити його з шляху по силам лише бездіяльності і пасивності. Завдяки потужним вібрацій числа 22, його підопічні часто досягають успіхів, знаходять фінансову незалежність і реалізуються в духовній сфері. Головне, не забувати звертати увагу на надіслані підказки і правильно просити допомоги у Вищих сил.

Поява числа 22

Число 22 відправляється як знак завершення важкого періоду та відновлення гармонії. Настає пора використовувати свої таланти і почати допомагати оточуючим.

Випадково

Необхідно сконцентруватися на своїх цілях і тому напрямі, в якому ви рухаєтеся, примиритися з усім оточуючим і утримувати життєве рівновагу.

Постійно

Ні під яким приводом не можна відступати від своїх особистих переконань. Керуйтеся внутрішньою мудрістю і не втрачайте віри в успіх. Завдяки такому ставленню, вам вдасться досягти бажаних результатів. Продовжуйте збагачувати своє духовне життя і виконувати свої душевні мети.

Яке значення несе число 22, якщо це час на годиннику 22:22

Наявність чотирьох двійок на годиннику є схваленням обраного шляху. Сама Всесвіт допомагає в досягненні поставлених цілей. Також 22:22 може нести такі посили:

 • думки цього моменту відповідають реальності;
 • рішення прийнято правильно;
 • загадане бажання здійсниться найближчим часом;
 • відмовтеся від непотрібних справ;
 • сконцентруйтеся на основний мети;
 • завершити розпочаті проекти;
 • довіряйте своїй інтуїції;
 • зберігайте позитивний настрій.