Що означає число 16 в нумерології: позитивне і негативне значення

Число 16 повідомляє про досягнення достатнього матеріального рівня і необхідність замислитися про духовний розвиток. Воно допомагає позбутися негативних емоцій і впоратися з матеріальним запалом. Володіючи потужною енергетикою, 16 відповідає за боротьбу пристрастей, визначає темперамент людини і формує довкола нього енергетичні потоки.

У класичній трактовці посил числа 16 полягає у переважанні фізичної над моральним і матеріального над духовним.

Увага! 16 наділяє свободою, благополуччям і добробутом, однак вимагає за це розплати. При надлишку матеріального аспекту починає страждати духовний аспект.

Кількість штовхає до задоволення ницих потреб, які можуть полягати у ненажерливість, одержимість грошима, німфоманії. Його прояви необхідно вчасно стримувати, щоб зберегти цілісність життя.

Число 16 в нумерології

Одиниця, що володіє сильною безладної енергією, не має вектора, посилює дію шістки, яка говорить про контроль фізичних пристрастей над духом людини. Ставши більш потужною, шістка заявляє про беззастережну перемогу матеріального над духовним, світогляду ділової людини над містичним.

Методом нумерологічного складання 16 наділяється значенням цифри 7 (1+6=7). Непостійна і мінлива сімка постійно тягне в подорожі і наділяє своїх носіїв особливим шармом і харизмою. Її нестабільність служить причиною частої зміни партнерів. Перебуваючи під впливом сімки, люди рідко зберігають вірність, гостро потребують яскравих враженнях, оновлення почуттів та обмін енергією з іншими. Вони люблять не самої людини, а те почуття закоханості, яке він їм дарує.

Значення числа 16

Симбіоз різноспрямованих енергій 1, 6 та 7 нерідко створює чималі труднощі і нагадує ураган, сформований із потужних плутаються потоків енергій, що намагаються взяти верх один над одним, і буквально видуває все духовне, залишаючи лише палаючу пристрасть і прагнення до насолод. 16 змушує жити не розумом, а почуттями і прагнути до різним матеріальним або плотських утіх.

Позитивне
допитливість;
почуття справедливості;
вміння занурюватися в саму суть;
високий інтелект;
аналітичний склад розуму;
об’єктивне світогляд;
обов’язковість;
прийняття чужих талантів і досягнень;
харизматичність;
уміння вести за собою;
вірність принципам.
Негативний
сентиментальність;
легковажність;
надмірне відчуття власного Его;
невміння концентруватися;
схильність до змін;
відсутність самоконтролю;
імпульсивність;
переважання емоцій над розумом;
жорстокість.

Число 16 в ангельської нумерології

В ангельської нумерології одиниця є символом починань в абсолютно будь-яких сферах. Побачивши її, можна сміливо братися за найскладніші справи. Шістка, в свою чергу, пророкує удачу в починаннях і нерідко служить знаком похвали від ангелів.

При правильно обраної лінії поведінки 16 обіцяє низку позитивних подій. Для їх появи в житті слід змінити свої принципи, які можуть створювати перешкоди на шляху до мети. Мандрівників 16 може попереджати про можливі травмах, неприємності та фінансових втрат.

Важливо! Головним посилом числа 16 є відкриття нових можливостей. Ангели підкажуть і направлять на правильний шлях.

При застосуванні максимальної кількості зусиль кожен може знайти вихід із безнадійної ситуації. Слід підготуватися до руйнування усталеного і вибудовування абсолютно нового.

Число 16 як підказка від Ангела

Ангели просять слідувати по шляху здобуття вищої знання, працювати над розвитком сили волі, ініціативи і незалежності. Лише це допоможе впоратися з існуючими перешкодами. Слухайте свій внутрішній голос – він попередить про небезпеку, що насувається. Минаючи труднощі і набравшись унікального життєвого досвіду, вам вдасться досягти успіху. Вищі сили на вашому боці і закликають вас абстрагуватися від матеріального світу.

Число 16 в Таро

16 Числа відповідає аркан Вежа, що втілює руйнування всього існуючого, але вже не значущого. Він з’являється в розкладах напередодні нового етапу в житті і носить попереджувальний характер.

Аркан може означати:

 • швидкий тріумф, за який доведеться розплачуватися;
 • руйнування захисного кокона і необхідність показати світові своє справжнє обличчя;
 • динамічний розвиток подій і безболісні зміни;
 • втрату контролю над ситуацією;
 • нездатність об’єктивно оцінювати події;
 • найближчу перемогу над ворогами;
 • нестабільність;
 • необхідність готовності до майбутніх труднощів;
 • кардинальну переоцінку цінностей;
 • життєві уроки, пов’язані з болем.

Число 16 у вченні Піфагора

Згідно пифагорейскому символізму, 16 – щасливе число, оскільки є сумою чотирьох четвірок і добутком двох четвірок, які є священні тетраксисы.

Привівши двозначне число 16 до елементарного, як того вимагає вчення, ми отримуємо 7 (1+6=7). Людина, в нумерологічному коді якого є сімка, має значні творчі здібності і розвинену інтуїцію, завдяки якій може слідувати покликом серця без особливих роздумів. Він легко ставиться до життя, відрізняється недисциплінованістю і відсутністю серйозності. З таких особистостей виходять прекрасні оратори, художники і дизайнери.

Народжені 16 числа дуже товариські і дипломатичні. Вони з легкістю встановлюють і підтримують контакти з людьми різних кіл, зачаровуючи їх своєю привабливістю.

Число 16 в астрології

Увага! 16 – це об’єднання двох діаметрально протилежних планет: енергійного палкого Сонця (1) і загадковою, мрійливої і недовірливою Венери (6).

Незважаючи на те, що Венера має позитивними вібраціями і хорошою енергетикою, разом з тим вона протегує демонічним силам і всього містичного. Сонце ж, навпаки, є символом усього сущого, основою навколишнього буття і всесвіту в цілому. Таким чином, 16 виявляється заручником двох ворогуючих протилежностей і породжує сильні конфлікти в душі того, хто народився 16 числа.

Крім того, при перетворенні в просте число, 16 виявляється у владі сильного і руйнівного Сатурна (7), що наділяє особливим мінливістю.

Під заступництвом числа 16 знаходяться Діви, Овни, Риби і Козероги, які генерують геніальні і неординарні ідеї, нерідко стаючи вченими і першовідкривачами. Їх життя не стоїть на місці, вони є магнітом для пригод і щоденної метушні.

Число 16 і характер людини

Під впливом числа 16 особистість, дарована людині з народження, грязнет в коктейлі користі, надмірного честолюбства, недоречного розпусти і всієї низинної складовою буття. Якщо не вдається дати затонути позитивним думкам і почуттям, значення числа 16 переходить у новий життєвий етап подолання.

Позитивні черты
гуманность;
честность;
ответственность;
эрудированность;
проницательность;
утонченность;
находчивость;
отвага;
миролюбивость;
независимость.
Негативні риси
недовірливість;
депресивність;
цинізм;
замкнутість;
схильність до різним залежностям;
нестриманість;
мінливість настрою;
амбіційність;
марнославство.

Число 16 і професія

Люди, народжені 16 числа, однозначно наділені якостями лідера. За зовнішньою пасивністю ховається вміння ретельно планувати свої дії і координувати оточуючих. Вони обожнюють командувати, але не терплять підкорятися. Завжди прагнуть до високих посад, щоб скоротити число начальників над собою. З-за впливу шістки їм властива сильна сентиментальність, романтизм і потужна зв’язок з природою. Завдяки цьому, 16 також є числом всіх творчих діячів, для яких украй важливо зберігати вірність своєму захопленню і розвивати свою майстерність.

Найбільш відповідні сфери діяльності:

 • наука;
 • окультизм;
 • реклама;
 • промисловий дизайн;
 • викладання;
 • масове мистецтво.

Число 16 і фінанси

Поєднання 1 і 6 сприяє набуттю необхідного матеріального добробуту, без яких-небудь надмірностей. Всі праці, спрямовані на примноження фінансів, завершуються успіхом. Однак не варто при цьому забувати про духовний бік життя.

Важливо! Число 16, як і його складові, вельми сприятливо для бізнесу і означає, що всі витрачені зусилля окупляться. Слід чітко планувати свої дії, координувати всіх учасників проекту і тримати в порядку папери.

Число 16 і відносини

що перебувають під впливом 16, нерідко буває багато друзів і приятелів. Вроджений дар дипломатії і великодушність дозволяють легко входити в довіру, знаходити спільну мову і уникати неприємностей із-за свого непостійності. Стати щасливими такі люди можуть лише з тими, кого вони щиро поважають, і хто у відповідь поважає їхню незалежність.

16 передбачає вибірковість у відносинах і змушує шукати того, з ким співпаде рівень духовного розвитку. Якщо такий знайдеться, то відносини збережуться на все життя. У разі наявності розбіжностей і спалахів егоїзму, союз не буде безхмарним. У ньому буде багато необґрунтованих претензій.

В сексуальних відносинах 16 служить символом сили, нестриманості і агресії. Будучи віртуозними коханцями, такі особистості мало підходять для сімейного життя. З ними складно підтримувати довготривалі відносини.

Міцні дружні стосунки можливі з народженими 1, 7, 10, 16, 25 і 28 числа.

Ідеальна романтична сумісність з тими, хто з’явився на світ 25 і 28 числа.

Число 16 і духовна сфера

Число 16 – своєрідна гріховна сила, здатна повести людини до ницих бажань. Щоб уникнути цього, необхідно докласти масу зусиль. У сакральному сенсі 16 наділена надзвичайною міццю і відображає зв’язок між внутрішнім розвитком і матеріальним благополуччям. Найбільш ефективно 16 проявляється в житті тих, хто матеріальне ставить вище духовного.

Магічна

Магічні властивості 16 полягають в його умінні матеріалізовувати думки. Якщо людина буде по-справжньому чогось хотіти, то, найімовірніше, він зможе отримати бажане. Завдяки гострим аналітичним розумом, виключної інтуїції та схильності до новаторства, він знайде нетривіальний спосіб вирішення проблеми, до якого ніхто не здогадався. А підключивши кмітливість і майстерність, зможе втілити його в реальності. Якщо ж прибрати хоч один з перерахованих компонентів, вся магія випарується.

Релігійна

В Біблії одиниця – символ єднання, а шістка – знак незавершених подій, дій або значень. Другим значення шістки є Божі Врата. Якщо враховувати, що за божественним задумом досягти досконалості можна лише при єднанні тіла і душі, сенс числа 16 стає цілком конкретний: це знак однобокого єдності, в якому відсутня одна частина.

В Каббалі сімці відповідає сефира Нецах «Перемога», що відповідає за естетику, красу та емоції.

16 є одним з двох чисел, яке записується всупереч правилам писання чисел на івриті, щоб уникнути написання імені Бога.

В Корані слова «зрада» і «гидота» повторюються по 16 разів.

Число 16 і життєві завдання

Людям з нумерологічно кодом 16 необхідно:

 • контролювати власні емоції;
 • тримати себе в руках;
 • позбавитися від імпульсивності;
 • навчитися тримати в рівновазі особисті захоплення, духовний розвиток та повсякденне життя;
 • не вважати себе розумнішими за інших;
 • не дивитися на інших зверхньо;
 • долати будь-які життєві труднощі, воскресая, немов птах Фенікс;
 • не пасувати перед невдачами і пробувати ще раз;
 • відновлювати те, що зруйнували своїми руками.

Число 16 і карма

Увага! Кармічний борг числа 16 полягає у зловживанні почуттями і відносинами з близькими людьми.

В минулих життях такі особистості ігнорували і не цінували сімейне щастя, тих, хто їх по-справжньому любив, змінювали, зраджували, обманювали і були надмірно жорстокі по відношенню до партнера. У всьому вони керувалися виключно своїми інтересами. З-за цього сформувався певний кармічний борг, який полягає в тому, що слід навчитися вірності, позбутися від жорстокості і байдужості, стати відповідальним в особистих стосунках і побороти власний егоїзм. Поки людині не прийде усвідомлення того, що потрібно опрацювати свою поведінку, йому так і не вдасться знайти особисте щастя.

Поява числа 16

Настав час перейти від проектів до реальних дій, але лише до тих, які наділені змістом і необхідністю. Слід не втрачати позитивного настрою, незважаючи на поточні обставини. Все рухається у правильному напрямку.

Випадково

Слід відкласти планування майбутніх поїздок та скасувати вже намічені. В дорозі можливе виникнення значних проблем: від крадіжки грошей до серйозної аварії.

Постійно

Число 16 повідомляє про надмірну залежність від матеріальних благ. Необхідно приділити увагу своїй душі і задовольнити її потреби. Старий період завершено, зароджується щось нове. Стримуйте свої егоїстичні пориви і намагайтеся віддавати – тоді ви зможете насолодитися гідним результатом.