Що означає число 21 в нумерології: позитивне і негативне значення

Число 21, що складається з трьох сімок і дає в сумі своїх компонентів трійку, вважається самим містичним і дуже вдалим. В нумерології воно називається «Корона Магії».

Важливо! 21 символізує дію, раптовість і активний вплив на оточуючий світ, спонукає до імпровізації і змушує приймати стрімкі рішення.

Позитивна енергія 21 спрямована на добрі діяння і інтелектуальний і фізична праця, причому досить швидкий, не передбачає раціонального планування. Особливо цілеспрямованих і працьовитих вона наділяє фортецею духу.

На життєвому шляху кожного число 21 є визначальною цифрою, надає допомогу в будь-яких починаннях. Воно нагороджує необхідною життєвою енергією і допомагає розкриватися прихованим талантам. Варто враховувати, що успіх можливий лише при наявності ясного розуму і добрих намірів.

Число 21 в нумерології

Двійка наділяє людей здатністю до самопожертви заради великих цілей, а одиниця – якостями лідера і незалежної життєвою позицією. Число 21, в свою чергу, висловлює дуальність і символізує дружні відносини. У ньому таїться колосальна енергія, невгамовність і прагнення до дії. 21 символізує тих, хто не любить підкорятися і добивається всього своєю працею, щоб відчувати себе повноправним господарем становища.

21 – носій яскраво вираженою активною чоловічої енергії, що передбачає здатність до лідерства. Воно допомагає пізнавати сенс життя і протистоїть впливу оточуючих. Цікаво, але при нумерологічному складання 21 дає таке ж магічне число (2+1=3), що означає єдність і стійкість світу.

Значення числа 21

Число 21 володіє безліччю значень. Однак основними є всього три:

 • чоловіче начало в особистості;
 • лідерство;
 • учительство – як у природному, так і в фізичному світі.

Позитивне
адаптивність;
інтуїтивність;
миролюбність;
широкий кругозір;
багата фантазія;
хороші інтелектуальні здібності;
цілеспрямованість;
впевненість у своїх силах;
комунікабельність;
неймовірне чарівливість і магнетизм;
здатність втілювати найсміливіші ідеї.
Негативний
манія величі;
егоїзм;
замкнутість;
амбіційність;
перепади настрою;
несприйнятливість до критики;
надчутливість.

Число 21 в ангельської нумерології

Неймовірна сила числа 21 наділяє людину важливою місією, допомагає йому ставати лідером і вести за собою людей. Від прийнятих ним рішень залежать долі і життя багатьох. У фіналі цього руху чекає неодмінний успіх, проте спочатку доведеться подолати чимало труднощів і пережити безліч пригод. Якщо упустити такий унікальний шанс, дарований Всесвіту, то ситуація просто зачахне.

Число 21 як підказка від Ангела

Ангели повідомляють, що ви знаходитесь на порозі виконання ваших найбільших бажань. Не втрачайте позитивний настрій і відкрийте своє серце. Вам вдасться творити і отримувати результати на найвищому рівні.

Увага! Ваше життя, змінила напрям і рухається в новому позитивному руслі. Тепер вона безпосередньо пов’язана з роботою в команді і творчим партнерством.

Число 21 в китайській філософії

У китайській філософії всі непарні числа символізують відчуття, негативні емоції та переживання, при цьому не є їх першопричиною. Вони наділені енергій Ян і містять в собі імпульс, що спонукає до активності.

Здавна число 21 в Китаї уособлювало саму велику і яскраву небесну зірку. Дивлячись на неї, загадували заповітні бажання і всією душею вірили, що вони збудуться. 21 дарує людям надію і віру в позитивні зміни.

Число 21 Таро

Таро числа 21 відповідає Аркан Світ, що несе позитивний заряд і символізує досягнення цілей і завершення. У повсякденному житті Світ говорить про добробут і щасливе життєвому періоді.

Можливі трактування 21 Аркана:

 • заспокоєння;
 • свобода від зобов’язань;
 • звільнення від обмежень і комплексів;
 • настання моменту істини;
 • гарантований успіх;
 • кар’єрний ріст;
 • отримання прибутку;
 • переїзд;
 • благополучні відносини;
 • інертність;
 • небажання змін;
 • необхідність змін, здатних привести до кращого.

Число 21 і міфологія

Слов’янська

Слов’яни називали число 21, є твором 3 і 7, трисветлым числом. Воно означало 7 кольорів веселки – світла, присутнього в трьох світів: Прави, Яви і Нави.

21 пов’язували з богом родючості та сонячного світла Дажьбогом;

21 – езотерична сутність і дзеркальне відображення сонячно-зодіакального числа 12;

21 – число полнолетия і вік, коли людина могла зайняти державний пост, або прийняти управління:

 • 0-7 років – коло Дитинства;
 • 7-14 років – коло пізнання Зед;
 • 14-21 рік – коло Змужніння.

Єврейська

Згідно з кабалістичною гематрії, 21 – число Бога, а всі загрози, пов’язані з даним числом, означають швидку зустріч з Творцем.

Також 21 – це мудрість і любов до близьких людей.

Перська

У стародавніх персів 21 вважалося священним числом і символом досконалості.

В зібрання священних текстів зороастрійців входила 21 книга.

З зороастрійської епохи 21 грудня (21.12) в Ірані вважається особливою датою. Це найдовша ніч у році (Йалда) і день зимового сонцестояння, а ніч і день, світло і тінь займають важливе місце в іранській культурі. В цю ніч збираються всі родичі, розмовляють до ранку, розповідають стародавні легенди, їдять гранати, кавуни і горіхи.

Число 21 і Окультизм

Здавна число 21 пов’язують з пророцтвами, заклинаннями і теургическими маніпуляціями. Причиною тому є його магічні складові: 3 сімки або 7 трійок, яким надають особливі окультні властивості.

Нерідко молитви, мантри і заклинання різних релігій і езотеричних традицій повторюються 3 або 7 разів.

 • 21 – число саббатів і повнолуння в колдовском календарі;
 • 21 – уособлення чоловічого начала, сила та витримка.

Число 21 і Алхімія

Рівно 21 день був потрібен алхімікам для перетворення неблагородних металів в золото.

Число 21 в азартних іграх

Любителі азартних ігор наділяють число 21 особливою магією і покладають на нього райдужні надії.

21 – це жадана комбінація карт в «Блекджек» і сума трьох сімок на ігровому слоті.

Число 21 і характер людини

Важливо! Підопічні числа 21 наділені великими амбіціями та прагненням до високих досягнень. Вони володіють потужною енергією і силою, одночасно з цим будучи лагідними, чуйними і лагідними.

Це комунікабельні і веселі люди, завжди готові розділити свій настрій з оточуючими. Здається, ніби сама Всесвіт обдаровує їх здоров’ям, любов’ю і грішми. Вони є прекрасними генераторами ідей і двигунами творчого процесу. Їх поважають в колективі і завжди прислухаються до їхніх пропозицій. Нерідко такі особистості бувають незадоволені тим, що мають, і бояться опинитися на узбіччі життя. Вони постійно прагнуть до чогось більшого.

Позитивні риси
альтруїзм;
самореалізація;
сильна воля;
адекватна самооцінка;
природна доброта;
артистизм;
відмінна пам’ять;
увага до деталей;
здатність планувати;
уміння уживатися в колективі;
талант до згуртування і залагодження конфліктів;
відмінні організаторські здібності.
Негативні риси
зайвий авантюризм;
самовпевненість;
надмірна самовпевненість;
легковажність;
почуття переваги;
невміння розподіляти свою енергію;
самоїдство.

Число 21 і людська активність

21 – число прийняття значущих рішень, радикальних заходів і здійснення планів. Воно сприяє зміцненню волі, змінює світогляд і впевнено веде до перемоги. Однак варто враховувати, що рішення повинні прийматися виключно самостійно. Якщо людина піддається впливу оточуючих, контакту з числом 21 не вийде. За виконання чужих доручень несе відповідальність число 20.

Число 21 і енергетика

Завдяки божевільній енергетиці і неповторною харизмою, народжені 21 числа з легкістю вливаються в будь-яке оточення. Вони володіють дивовижною здатністю поєднувати навколо себе і згуртовувати людей. Вкрай рідко серед таких особистостей зустрічаються егоїсти. В більшості своїй це справжні і невгамовні альтруїсти.

Число 21 і здоров’я

Слабким місцем народилися 21 числа є нервова система. Вони часто страждають від нервових розладів, спричинених конфліктами і перевтомою. Також вони схильні ишиасу, нефриту, шкірних захворювань.

Увага! Особливу увагу свого здоров’я слід приділити в наступному віці: 12, 21, 30, 39, 48, 57, 66, 75, 84.

Число 21 і професія

21 наділяє своїх носіїв цілеспрямованістю і практичністю. На них можна сміливо покладати великі проекти. Завдання вони виконують точно в терміни, з повною віддачею і вкрай відповідально. Кар’єра для них понад усе. При цьому вони можуть успішно розвиватися відразу в декількох сферах, скрізь отримуючи високі результати. Такі особи перебувають у керівництва на хорошому рахунку.

Найбільш ефективно вони можуть проявити себе в наступних областях:

 • політика;
 • юриспруденція;
 • громадська діяльність;
 • журналістика;
 • письменство;
 • реклама і маркетинг.

Число 21 і фінанси

Енергія числа 21 вельми успішно залучає фінанси і удачу. На цю дату можна сміливо призначати великі угоди, важливі зустрічі і відповідальні переговори – всі вони пройдуть і завершаться успішно.

Цікаво: для примноження достатку рекомендується носити в гаманці неразменную купюру, в серійному номері якої є число 21.

Число 21 і відносини

21 сприяє створенню міцних і щасливих спілок, за умови присутності згоди і взаєморозуміння. Якщо такого не спостерігається, то відносини будуть приречені. Наситившись свободою, вітряні носії числа 21 стають відмінними семьянинами і дбайливими батьками. Але з-за підвищеної чутливості і чуйною нервової системи нерідко можуть дійти до параної.

Відступ партнером від встановлених у відносинах правил може стати приводом для нескінченних докорів. Завдяки бурхливій фантазії, підопічний 21 намалює в своїй голові барвисті картини зрад і, прийнявши їх за реальні, почне мучити себе і нареченого без жодних на те підстав. Саме тому для довгострокового союзу їм слід вибирати абсолютно бездоганних людей.

В дружбі такі особистості вірні і чуйні, але їх непередбачуваність і нестриманість в емоціях можуть призвести до кінця відносин.

Число 21 і духовна сфера

Важливо! 21 – число духовного наставництва, нехай самопізнання і саморозвитку, пов’язаний з чималими труднощами. Однак саме обмеження сприяють визначенню своєї життєвої місії.

Посилом 21 в духовній сфері є набуття гармонії з навколишнім світом і собою.

Магічна

Поневолюючи одиницю, двійка вміло веде людину по шляху інтуїції і наділяє його досконалим балансом між думками і силою волі. Взаємозв’язок божественного і духовного гармонійно доповнюють магічні особливості, завдяки чому людина, що цікавиться магією і езотерикою, досягає небувалих успіхів.

Релігійна

Християнство

У Біблії число 21 володіє посилом вищої духовної досконалості і уособлює таїнство духовного просування, честь, підвищення і успіх. Це символ перемоги після виснажливої боротьби і тяжких випробувань.

21 – рівно стільки старців збираються біля божественного престолу.

2+1=3, трійка – число Духу і символ Божественної триєдності.

Індуїзм

Згідно магії давніх аріїв, в «сонячний рік» входило: 1 сонці + світу 3 + 5 пір року + 12 календарних місяців – загальна 21. Втіленням 21 був 21-й променевої диск, який надівають на шию тим, кого приносили в жертву, уподібнюючись Пурушу, з тіла якого була створена Всесвіт і для спалення якого знадобилося «тричі по сім колод кострища».

Число 21 та флористика

Букет з 21 квітки несе в собі вольову і життєстверджуючу нотку, на його смислове навантаження додаткове вплив робить вид квітів.

 • 21 гортензія – делікатний натяк на почуття і заклик бути сміливішими;
 • 21 лілія – прохання довіритися і обіцянку проявляти турботу і ніжність;
 • 21 жоржин – визнання в симпатії і відсутності обіцянок;
 • 21 гербера – універсальний життєрадісний букет;
 • 21 ірис – подяку за дружбу;
 • 21 півонія – «мені нема про що більше мріяти»;
 • 21 тюльпан – символ великого щастя;
 • 21 троянда – ідеальний букет для коханої, означає істинну любов, де двоє є одним цілим;
 • 21 хризантема – освідчення в почуттях.

Число 21 і карма

21 вказує на те, що душа володіє достатньою зрілістю і пройшла не один цикл відроджень. У цьому втіленні їй доведеться неодноразово стикатися з труднощами для здобуття внутрішньої сили.

В першу чергу людині з кармічним числом 21 слід зрозуміти і прийняти себе і свою недосконалість, відкрити для себе Божественні якості душі, навчитися прощати і любити, перестати кидатися звинуваченнями і почати вірити в себе. Потрібно заявити про себе навколишнього світу, проявивши свої почуття, ідеї і свою Божественну природу.

Пропрацювавши кармічний урок, людина відчує себе наповненим і щасливим. В іншому випадку, втратить баланс, впаде в депресію і запрацює безліч фобій.

Поява числа 21

Увага! Настав час задуматися про свій розвиток, зайнятися вдосконаленням своїх внутрішніх і професійних якостей. Завдяки цьому, вдасться отримати моральне задоволення і в найближчому майбутньому реалізувати поставлені цілі.

Випадково

Можливо, ви занадто егоїстичні і сконцентровані тільки на особистій вигоді. Проаналізуйте свої вчинки, продумайте плани і більше уваги приділяйте оточенню.

Постійно

Не утримуйтеся від радикальних змін і не бійтеся рішучих дій. Ангели повністю на вашій стороні і готові надати допомогу в реалізації найбільш зухвалий ідей.

Яке значення несе число 21, якщо це час на годиннику:

12:21

Ангели нагадують про те, що тільки ми самі несемо відповідальність за те, що відбувається в нашому житті. Вібрації двійки і шістки (1+2+2+1=6) дозволяють зрозуміти, що спільна робота буде вельми плідною і принесе душевний комфорт і матеріальне благополуччя всім її учасникам.

Докладніше: Що значить 12:21 на годиннику?

21:12

Це найбільш таємнича комбінація, що володіє безліччю тлумачень. Слід взяти себе в руки і перестати вчитися тільки на своїх помилках. Не бійтесь йти вперед і досягати поставлених цілей. Вищі сили попереджають, що ви перебуваєте на межі нервового зриву.

Докладніше: Що значить 21:12 на годиннику?

21:21

Ангели захищають і підтримують вас, тому не варто боятися змін. Повірте в удачу і довіртеся своїй інтуїції, проте неодноразово обдумуйте свої рішення. Незабаром задумане здійсниться – у вас для його реалізації є необхідна кількість сил і енергії.

Докладніше: Що значить 21:21 на годиннику?