Що означає число 666 у нумерології: позитивне і негативне значення

З давніх часів до числа 666 існує двояке ставлення: його вважають числом як диявола, так і Бога. Причина такого сприйняття криється у формі шістки, походящей на спіраль і привертає до собі інформацію, подібно до криниці знань. Якщо людина підсвідомо наділяє дане число негативних флюїдів, воно наповнюється негативною енергією, якщо позитивним – то позитивною.

Число 666 у нумерології

З точки зору нумерологів, всупереч сформованому стереотипу, число 666 не несе ніякого зловісного і негативного посилу. Три шістки символізують будинок і сім’ю, багатство і достаток, уособлюють сильну віру і безумовну любов. Вони дозволяють не турбуватися про матеріальні цінності і змушують замислюватися про цінності духовні.

Дев’ятка, отримана методом нумерологічного складання (6+6+6=18; 1+8=9), говорить про доброзичливість, вміння розуміти і бути милосердним.

Значення числа 666

Три шістки – абсолютно домашнє число, яке в першу чергу вказує на домінування сімейних цінностей над усім остальным.

Позитивное
гуманизм;
доброта;
вера;
энергия;
гармония;
харизматичность;
бескорыстие;
спокойствие;
благотворительность;
идеализм;
високий интеллект;
сострадание;
отзывчивость;
бесстрашие.
Негативное
алчность;
соблазны;
меркантильность;
схильність до азартних ігор;
схильність до мелодраматизму;
прагнення до збагачення;
залежність від матеріального.

Число 666 у ангельської нумерології

В нумерології ангелів 666 – це уособлення життєвих перипетій і подання невірної інформації, здатної переплести і заплутати енергію і думки людини, привівши його у темряву.

Цікаво: серафими мають шість крил і спілкуються з людиною, завдяки шостому відчуттю останнього.

Значення числа 666

Шістка є першим ідеальним числом і символізує баланс і особливі сили, властиві царства ангелів.

Три шістки говорять про стійкість, духовному розвитку, повному хаосі в думках, фінансове благополуччя і доброті.

Число 666 як підказка від Ангела

Ангели нагадують, що духовне набагато важливіше матеріального і закликають вас не турбуватися про фінанси: ви маєте все, чого потребуєте. Вони переживають, що ви вийшли зі стану рівноваги і бажають вашої реалізації у всіх життєвих сферах. Розірвіть свої залежності і нездорові відносини, відпустіть тих, хто тягне вас назад. Це допоможе повернути вам внутрішній спокій.

Що робити, якщо бачиш число 666?

Позбавтеся від панічних думок і налаштуйтеся на позитивні результати. Почніть допомагати оточуючим, і Вищі сили задовольнять всі ваші потреби. Постарайтеся очистити свій розум, виберіться на природу, злийтеся з енергією Всесвіту, помедитуйте або просто погуляйте в парку. Зціліть свою душу і проведіть час з тваринами: погладьте, обійміть їх – відчуйте на собі їх цілющий вплив.

Число 666 і характер

Енергія трьох шісток наділяє людину добром і співчуттям. Він завжди готовий допомогти нужденним і оточити увагою і турботою близьких. Проте всі його найкращі якості можуть бути повалені прагненням до матеріального. Дисбаланс між фінансовою та духовним аспектом здатний привести до тривожного стану і втрати самоконтролю. Щоб повернути гармонію, потрібно буде зайнятися реалізацією творчих ідей і духовним розвитком і, звичайно, позбутися жадібності.

Позитивні риси
стоїцизм;
лагідність;
вірність;
дбайливість;
жалісливість;
безкрає милосердие;
целеустремленность;
открытость;
жизнерадостность;
благородство;
сила волі;
принциповість;
доброзичливість;
наявність чіткої життєвої позиції.
Негативні черты
жесткость;
фанатизм;
упрямство;
придирчивость;
тщеславие;
самокопание;
підвищена емоційність;
зацикленість на грошах.

Число 666 і здоров’я

Присутність трьох шісток у нумерологічної карті вказує на наявність проблем із зором, знижений імунітет і хронічні простудні захворювання.

Число 666 і професія

В цілому, підопічним 666 підвладні будь-які сфери діяльності. Головне – вибрати ту, що по душі. Особливу удачу і фінансову стабільність дане число принесе творчим особистостям. Також вплив 666 дозволить успішно реалізувати себе в наступних професіях:

 • військовий;
 • поліцейський;
 • співробітник МЧС;
 • спортсмен;
 • дипломат;
 • менеджер;
 • священнослужитель;
 • испытатель;
 • старатель;
 • каскадер;
 • эколог;
 • астролог.

Число 666 і фінанси

Три шістки символізують багатство і вказують на відсутність матеріальних проблем, наявність накопичень і вміння заробляти і розумно витрачати. Завдяки безлічі відкритих можливостей, гроші приходять легко і в будь-якій кількості. Головне, помічати всі свої шанси і вміти ними скористатися.

Число 666 і відносини

Енергія 666 дозволяє партнерам приймати один одного без ретуші, з усіма недоліками і вадами. Вона обіцяє щиру і справжню любов, сприяє створенню міцного шлюбного союзу, де подружжя завжди буде піклуватися про всіх членів сім’ї, включаючи далеких родичів, і створювати в будинку і щасливу гармонійну атмосферу. Діти, дивлячись на приклад батьків, у такій сім’ї будуть розвиватися спокійно і гармонійно, вбираючи тепле і шанобливе ставлення до близьких.

Число 666 і духовна сфера

Згідно духовної нумерології число 666 – це уособлення Енергії, що наповнює життям фізичну природу людини. Страх цієї цифрової комбінації рівносильний страху свого тіла, своїх пристрастей і бажань.

666 – це основні людські пристрасті: нажива, секс і влада. Завдяки їм, людина максимально розкриває свої здібності, розмножується і самостверджується, а його духовна сутність проявляється через енергію іншого рівня, витікаючу від числа 999.

Магічна

Магія числа 666 полягає в його особливості залучати гроші. А від Бога цей дар або від Лукавого – скаже спосіб їх витрачання. Якщо фінанси йдуть на забезпечення близьким гідного існування, на допомогу нужденним та інші благі справи, навряд чи спонсором таких витрат буде Ворог людського роду. Також слід враховувати, що слабка енергетика особистості, користується трьома шістками, сприяє залученню не надто позитивних подій.

Релігійна

Християнство

666 – число звіра Апокаліпсису, ставленика Сатани;

666 синів було у Адоникама;

666 таланов золотих приходило Соломону щороку;

666, згідно з думкою свідків Єгови, – це яскраво виражене недосконалість, оскільки з божественної точки зору повнотою і завершеністю є сімка.

Католицтво

666, на думку бенедиктинського монаха Біди Високоповажного, – це триразове проголошення творіння без суботи та світу без Творця, а отже – троїста і остаточне звільнення від Бога;

Згідно з версією протестантів, раніше Папа Римський мав офіційний статус Vicarius Filii Dei («Намісник Сина Божого»), а 666 є цифровий формулою даної написи, нібито написаної на його тіарі.

Іслам

Мусульмани цілком байдуже ставляться до числа 666. Воно ніяк не згадується в Корані і не має для них ні негативного, ні позитивного настрою. Крім того, вони взагалі не надають значення знаків і символів – це вважається забобоном, не вартим уваги і запрещаемым релігією.

Число 666 і мистецтво

666 з давніх часів використовується в мистецтві для створення ефекту демонізму;

666 разом з перевернутими хрестом і пентаграмою є елементом сатанинсткой атрибутики;

666 знайшло втілення в сучасній музичній культурі і в кінематографі. Однак не у всіх піснях воно несе «сатанинський» посил. У хеві-металі та музики дум – і блек-металістів 666 відображено з біблійної точки зору.

Число 666 і забобони

Забобонів, пов’язаних з 666 більш ніж достатньо. Будь-яка згадка даного числа, здатне викликати негативні асоціації навіть у тих, хто далекий від релігії.

За статистикою товари з ціною 666 купуються менш охоче.

Квитки, документи, чеки з числом 666 викликають страх і вважаються нещасливими.

Нерідко скасовують рейси автобусів, поїздів і літаків під номером 666.

06.06.2006 був скасований ряд різних заходів за наявності в даті трьох шісток.

Ні короткого телефонного номера, ані коду оператора 666 не існує. Однак вірять, що після дзвінка з цього фантомному номером людина може:

 • звести рахунки з життям;
 • пропасти безвісти;
 • зійти з розуму;
 • почути демонічні звуки (скрип, виття, стогін).

Цікаво:

666 – сума всіх чисел на російській рулетці;

6660 – сума всіх номіналів купюр, що існували до 2017 року в Росії (10+50+100+500+1000+5000).

Число 666 і татуювання

Три шістки, зображені на тілі, пов’язують з вірою в потойбічні темні сили, містицизмом, Сатаною і смертю. Така татуювання викликає негативне ставлення до свого власника, повідомляючи про його вірі в сили Зла. Але іноді дане зображення вказує на схильність до епатажу, а його власник виявляється позитивним, життєрадісним і добродушною людиною.

Поява числа 666

Коли перед вам з’являється число 666, не варто турбуватися, а замість розігралася фантазії краще включити холодний розум.

Випадково

Проаналізуйте ваші прихильності. Можливо, вони тільки здаються вам позитивними, а на ділі ви віддаєте їм занадто багато енергії і часу із-за чого не можете зосередитися на чомусь конкретному та втрачаєте рівновагу.

Постійно

Ви здатні досягти успіху навіть там, де інші будуть чекати невдачі. Не турбуйтеся про гроші і майно, подумайте про те, наскільки це для вас це справді важливо. Зверніть увагу на своє оточення – можливо, близькі потребують вашої турботи, але не наважуються про це сказати.

Яке значення несе число 666, якщо це число в даті народження

Число 666 дарує неповторну енергію для збільшення особистісної сили і наділяє величезним потенціалом для виховання успішної особистості. Воно вказує на успіхи, авторитет, стрімку кар’єру і легкий життєвий шлях. Таких людей називають пестунами долі. Однак їм слід з обережністю ставитися до джерел спокус, не піддаватися духовним пристрастей і слабкостей і пам’ятати, що в їх ментальному пристрої дух і особистість є двома опозиціонерами.