Що означає число 20 в нумерології: позитивне і негативне значення

20 є числом з пасивним впливом, несе енергію Інь і уособлює статичність, спокій та бездіяльність. Складність його тлумачення полягає в тому, що воно може нести абсолютно різні посили. Діяльність та інертність, активність і пасивність мають кардинально протилежним змістом на різних рівнях буття.

Важливо! Число 20 сприяє життєвому рівноваги, відновлення пропусків і повернення втраченого.

Повною протилежністю 20 числа є число 21, володіє вогненної і позитивною енергією Ян і являє чоловічу енергію Всесвіту, персоніфікацію Людини і відповідає за конкретні рішення, в той час як 20 вказує на спостереження, очікування і передумови.

Число 20 в нумерології

20 – це 2 вищого порядку з посиленими особистими характеристиками.

Двійка – знак подвійності душі і характеру, потенціалу та непередбачуваності. Нуль – символ відкриттів, усвідомлення душі і пошуку відповідей, що володіє значним зарядом енергії.

Число 20 має безліч різних трактувань. Це і тотальна пасивність, що передбачає спокій і всіляке бездіяльність, і повільне приховане розвиток, виношування планів і дозрівання мотивів. Також 20 визначає цінність навколишнього світу, в тому числі швидкоплинних миттєвостей істинного щастя.

Значення числа 20

Проте основним значення 20 все ж є виношування і не видиме оку розвиток, що повідомляє про наявність зародків планів, зумовлюють подальший життєвий шлях. Неможливо повільні і таємні процеси, необхідні для всіх рішення, відбуваються насамперед від 20.

Позитивное
спокойствие;
отзывчивость;
милосердие;
невозмутимость;
скромность;
нездатність заподіювати біль;
творення;
увагу до мелочам;
миролюбие.
Негативное
пассивность;
педантизм;
мелочность;
уступчивость;
замкнутость;
ранимость;
самоедство;
небажання покидати зону комфорту.

Число 20 в ангельської нумерології

В нумерології ангелів 20 – це посил любові і підтримки, знак того, що людина слід у вірному напрямку і робить правильні вчинки. Також це нагадування про рідних і близьких, які знаходяться поруч і незабаром матимуть значний позитивний вплив на ваше життя. Бережіть і не ображайте їх. 20 повідомляє про розвиненій інтуїції і необхідності прислухатися до свого внутрішнього голосу. Зараз є відмінна можливість отримати осяяння і порада від Вищих сил.

Число 20 як підказка від Ангела

Увага! Ангели нагадують про закон бумеранга і попереджають про те, що настав час пожинати плоди своїх вчинків.

Чесним, добрим і душевним особистостям не варто переживати, а ось тим, хто частенько робив врозріз зі своєю совістю, доведеться сповна за це заплатити. Також Всесвіт інформує, що ви перейшли на більш високий рівень свідомості, і ваш світ перебуває стані спокою і умиротворення. Не пропустіть шанс і надайте моральну підтримку нужденним. Вам це незабаром буде.

Число 20 у ведичній нумерології

У ведичній нумерології двійці відповідає Місяць, покровительствують емоціям і настрою, а нуль є символом Хаосу, протиріч і дисгармонії. З’єднуючись в одному числі, вони являють світу гримучу суміш нестійкої психіки. Тут і нерішучість, і перепади настрою, і недовірливість, і романтичність, і нелюбов до самотності. Особливої тривожністю наділені ті, хто народився 20 числа.

Число 20 в китайській філософії

Згідно китайської філософії, всі двозначні числа методом складання зводяться до простих. Нуль вважається пустим місцем і зводить нанівець всі зусилля двійки. Маючи величезний потенціал у всіх життєвих сферах, двійка в першу чергу повинна впоратися з впливом нуля, і лише потім домагатися бажаного.

Цікаво: День кохання в Китаї святкують 20 травня. Ця дата, записана як 5.20, в китайському сленгу звучить як «я тебе люблю».

Число 20 у вченні Піфагора

Основою піфагорійського вчення є числа від 1 до 10.

Двійка (Дуада) є символом подвійності, нерівності, нестабільності, боротьби та поєднання протилежностей. Вона вносить смуту, розділяючи Всесвіт на добро і зло, світло і пітьму. Дуада символізує жінку (мати), змушує рухатися і не допускає застою.

Піфагор підкреслював, що двійка – це невігластво, але поряд з цим прародителька мудрості. Згідно його ученню, народжені 20 числа – великі романтики, володіють багатою уявою, але здатні втілювати в життя свої ідеї та бажання. Невпевненість у власних силах, допомагає їм закінчувати проекти і гармонійно співіснувати в колективі.

Число 20 і характер людини

Люди, які мають 20 у своїй нумерологічної карті, або активні або пасивні – третього тут не дано. Вони готові йти на подвиги, але тільки заради своїх ідей і по якимось особливим, одним їм відомих причин. Цілей вони домагаються, але не так швидко, як того хочеться. В цілях збереження балансу між гострим бажанням змін і неможливістю їх, часто міняють обстановку, роботу і місце проживання. У спілкуванні завжди коректні та ввічливі. Особливу увагу приділяють духовній сфері.

Позитивні риси
розсудливість;
м’який характер;
хороша фантазія;
внутрішній баланс;
розвинений розум;
дбайливість;
співчуття;
дружелюбність;
вроджена здатність любити.
Негативні риси
тотальне небажання розвиватися;
схильність до депрессии;
пессимизм;
нервозность;
мнительность;
ревность;
зависимость.

Число 20 і талант

Енергія 20 найчастіше наділяє талантами в духовній сфері, в яснознании і ясновидіння, сприяє посиленню роду і збільшення сили нації за рахунок відродження традицій і культу сім’ї, допомагає відновлювати цілісність енергополя. Заблокувати свої здібності можна сильними образами на рідних, претензій до них і небажанням надавати допомогу.

Число 20 і професія

Важливо! Не варто наділяти всіх носіїв 20 слабкістю і неміччю. Вони цілком здатні на великі подвиги і підкорення кар’єрних висот.

Так, вони не воїни, а їх зброєю є ручки, музичні інструменти, кисті або різці, але, завдяки природній схильності до духовності, вони стрімко розвиваються на цьому терені.

Гострий розум, здатність працювати з великими обсягами інформації, роблять їх незамінними там, де потрібна швидка реакція і неабияка ерудиція. Вони володіють розвиненим музичним слухом, талантом до музики і віршів, талановито пишуть, пишуть і малюють. Не варто обмежувати таких людей, особливо в дитинстві, в прояві емоцій. Їх слід направити на творчому шляху, і лише тоді вони зможуть досягти успіху.

Число 20 і фінанси

Поєднання 2 і 0 зовсім не сприяє збільшенню багатства, воно відповідає за рівновагу. Отримуючи прибуток в одному місці, людина буде зазнавати збитків в іншому. Однак 20 вельми сприятливо для розвитку бізнесу і обіцяє перспективні пропозиції, участь в обговоренні угод і майбутніх проектів. Це позитивне число для проведення ділових зустрічей, конференцій і семінарів. Знайомство з новими людьми сприятиме обміну досвідом та набуття корисних зв’язків.

Число 20 і відносини

20 змушує повертатися в минуле: випадкова зустріч або неочікуваний дзвінок легко можуть перерости в щось більше. У самотніх одночасно з’являється кілька шанувальників, чому сприяють дві одиниці, які містяться в двійці. У пар настає безтурботний і спокійний період у відносинах.

Жінкам, які перебувають під дію 20, життєво важливо пов’язати своє життя з надійним чоловіком, здатним приймати рішення і готовим стати для неї опорою і підтримкою в усьому. Чоловікам, з-за їх м’якого характеру, реалізувати себе в особистому житті дуже важко. Їм потрібно навчитися брати на себе зобов’язання і справлятися з ними. Ідеальним союзником для нього стане чуйна і розумна дівчина, здатна направити його в потрібне русло.

Число 20 і духовна сфера

Увага! На нижчому рівні 20 говорить про відсутність фізичної активності, на середньому – про слаборозвиненому інтелекті і приниженому дусі, на високому – виявляється у стагнації душі. Духовні процеси застигають, сковуються і обмежуються, інтуїція згасає, внутрішній голос засинає, і людина опиняється без захисту і підтримки.

Магічна

Воістину магічним якістю числа 20 є уміння гасити самі страшні бурі пристрастей одним лише своєю появою. Його вплив на емоції порівнянно з дією магніту на металеву стружку: при наближенні хаос швидко стає впорядкованою системою зв’язків. При цьому, крім енергії, витраченої на створення аури миролюбності, людина не витрачає ні найменших зусиль.

Релігійна

 • Бог попросив Мойсея провести перепис ізраїльтян старше 20 років;
 • 20 років судив Соломон Ізраїль;
 • 20 років провів перед втечею Яків у Лавані;
 • 20 ячмінних хлібів знадобилося Єлисея, щоб нагодувати 100 осіб;
 • 20 використовується в Біблії 117 разів;
 • 20 – символ вселенської боротьби і джерело всієї енергії світу і тому вкрай зловісне число для Ієроніма.
 • 20 разів в день Крішна здійснює молитовний ритуал;
 • 20 пелюсток в чакрі Маніпура;
 • 20 днів було в молитовному календарі майя;
 • 20 – числова нумерація, в якій працювали майя і галли;
 • 20 – кількість символів алфавіту бардів.

Поява числа 20

Необхідно довіритися інтуїції, зрозуміти свої найпотаємніші бажання і слідувати велінням серця. Можливо, незабаром в оточенні з’явиться людина, яка допоможе подолати труднощі і допоможе втілити в життя ваші ідеї. Не відмовляйтеся від підтримки з боку і звертайте уваги на вдалі збіги і милі несподіванки.

Випадково

Ангели стурбовані тим, що ви ігноруєте почуття і потреби оточуючих. Вони стурбовані, що ви не проявляєте до участі нужденним і не допомагаєте стражденним. Проявіть чуйність і милосердя – заспокойте Вищі сили.

Постійно

Проаналізуйте свою поведінку. Щось ви робите не так. Попереду вас чекають злети і падіння, слід докласти максимум зусиль. Однак не поспішайте і не приймайте спонтанних рішень. Для реалізації задуманого знадобиться час.

Яке значення несе число 20, якщо це час на годиннику 20:20

Настав час для здійснення бажань. Всесвіт благоволить і оберігає вас. Несіть людям добро, не відмовляйте в раді. Виберіть у своєму напруженому робочому графіку час для відпочинку і побалуйте себе чимось приємним. Намагайтеся уникати конфліктів зі своїм обранцем – зараз як ніколи ваші стосунки потребують у світі.

Докладніше: Що означає 20:20 на годиннику?