Що означає число 77 в нумерології: позитивне і негативне значення

Чільне число 77 – це число Творчої Думки, також називається Майстром Духовних Енергій. Воно по праву вважається самим щасливим і неординарним. В його компетенції знаходяться оригінальність, винахідливість та креативність, у негативному ключі – ілюзії і безглузда мрійливість. Його сильною енергетикою можна ділитися без шкоди для володаря.

Місія 77 – матеріалізація духовного, одухотворення фізичного і трансформація ожилих концепцій прогресивні.

Число 77 в нумерології

Сімка – найбільш значуща і щасливе однозначне число, що обіцяє процвітання, успіх і розвиток. Вона володіє безліччю переваг і мінімумом недоліків. Всі незвичайні властивості цього магічного числа цифрової комбінації 77 подвоюються.

При нумерологічному згортання число 77 трансформується в однозначне число 5 (7+7=14; 1+4=5). П’ятірка також є позитивним числом і уособлює досконалої людини.

Значення числа 77

77 – число внутрішньої мудрості, символ повноти та надійності. Воно вказує на інтуїцію, проникливість, здатність до розумію, внутрішню силу, витривалість, духовний розвиток і успіх.

Позитивне
вищі знання;
посилена інтуїція;
здатність до самопізнання;
всебічні таланти;
паранормальні здібності;
передбачення;
прозріння;
життєстійкість;
потужний потенціал;
здатність знаходити виходи зі складних ситуацій.
Негативний
лінь;
боязнь ризикувати;
невиправдана обережність;
прагнення до самотності;
надмірна чутливість;
ревне ставлення до своєї свободи;
нерозуміння своїх можливостей;
відсутність самореалізації.

Число 77 в ангельської нумерології

Сімка – число християнського свідомості і підтримки Небесних сил, вказує на мудрість, сором’язливість, унікальність, пошук істини і духовного «Я».

В поєднанні двох сімок духовна сила просто кипить. 77 – це особливе число ангелів, знак емоцій, крихкості, магії, творчості та індивідуальності. Воно демонструє особистість, зацікавлену вивченням абстрактних життєвих понять.

77 наділяє людей шаленим уявою, мрійливістю і схильністю до пошуку мудрості. Вони байдужі до матеріального і анітрохи не турбуються про гроші, славу і поверхневої красі. Їм властива сором’язливість, доброта, лагідність і добросердя. 77 – справжній символ духовного розвитку.

Число 77 як підказка від Ангела

Ангели нагадують про справжні цінності і хочуть, щоб ви перестали покладатися на випадок і розраховували лише на свої сили. Постарайтеся усвідомити, що у вашому житті помилково і перезавантажте свою свідомість. Незабаром ваші мрії здійсняться і відбудуться позитивні зміни. Вищі сили схвалюють ваш життєвий шлях. Проте слід не забувати, що щасливий період не вічний.

Число 77 і давньогрецька міфологія

 • 7 – число одного з найбільш шанованих богів Олімпу і покровителя муз – Аполлона;
 • 7 струн було на кіфарі, на якій грав Аполлон;
 • 7 юнаків та 7 дівчат щорічно в якості данини посилали Мінотавра, що жив в крітському лабіринті;
 • 7 синів і 7 доньок було у дружини царя Фів Ніоби;
 • 7 років перебував Одіссей в полоні у німфи Каліпсо на острові Огигия;
 • 7 чудес налічувалося в Стародавній Греції;
 • 7 грецьких мудреців входило в список, складений в V столітті.

Число 77 і Окультизм

77 має дуже тісний зв’язок з окультними науками, магічними таємницями і філософією. Це число досить часто можна зустріти в різних магічних ритуалах, дослідженнях і книгах.

Західні окультисти, зокрема розенкрейцери, вважали 77 сакральним числом. На думку їхніх послідовників, в людському організмі рівне 77 енергетичних центрів.

З повагою ставилися до сімки і стародавні алхіміки, оскільки у Великому Діянні вони використали 7 металів.

Число 77 в астрології

Зороастрійська астрологія виділяла:

 • 7 планет;
 • 7 Богів;
 • 7 Плеяд;
 • 7 великих планет;
 • 7 променів сонця;
 • 7 зірок, що входять в сузір’я Великої Ведмедиці.

Згідно думку астрологів, 77 – ключ до розкриття таємних послань, які розповідають про майбутнє людського світу.

Число 77 знаходиться під заступництвом бурхливого Сатурна, здатного створювати значні проблеми на шляху людини. У компетенції Сатурна знаходяться обмеження, формування світогляду і розробка власної системи цінностей. Він підштовхує до аналізу і коригування поведінки у відповідності зі своїми вимогами: самодисципліною, відчуженістю, працьовитістю і сильним духом.

Число 77 і характер людини

Позитивний і негативний вплив керуючого числа 77 проявляється в залежності від рівня духовного розвитку людини.

Нижчий рівень. Представники даного рівня люблять займатися пропагандою інтелектуальної елітарності. Їм властиві затяжні періоди безглуздих фантазій. Свій внутрішній світ вони використовують як втеча від реальності, мають негативний настрій до соціальних змін, обожнюють будувати з себе мучеників, проявляють недоречні надмірні емоції і є у всьому максималістами.

Пасивний рівень. Такі особи характеризуються відлюдькуватістю і відстороненістю і з песимізмом дивляться на зміни в людській натурі. Лінь і невміння транслювати свої ідеї пояснюють «випередженням часу». Прагнуть до визнання. Нерідко заперечують емоції.

Вищий рівень. Духовні воїни з оригінальним мисленням, схильні до інновацій і винаходів на благо людства. Свою інтуїцію підкріплюють науковою і технологічною підтримкою. Прагнуть до звільнення себе і близьких від самообмежень, займаються досліджень нових богословий і життєвих філософій.

Позитивні риси
інтелект;
сильний дух;
працьовитість;
легкість у прийнятті рішень;
оптимізм;
везіння;
самокритика;
спокій;
любов, у вищому своєму прояві;
відмінне почуття гумору;
уміння ладити з людьми;
здатність до реалізації ідей.
Негативні риси
тривожність;
підозрілість;
відсутність манер;
мінливість настрою;
зарозумілість;
неприборкана самовпевненість;
гостре самосприйняття.

Число 77 і таланти

Енергія числа 77 дозволяє успішно досягати самих сміливих цілей, ризикувати по-крупному і йти ва-банк. Головне – ні краплі не сумніватися в успіху задуманого. Особливо це стосується матеріальної сфери.

Число 77 і професія

77 вказує на те, що робота може займати в житті особливе місце, але за умови, якщо вона насправді цікава і приносить хороший дохід. Для того, щоб визначитися з професією, слід вибрати, яким посиланням має число 77 саме у вашому випадку. У цьому допоможуть наступні аспекти:

 • інтерес і пристрасть до роботи;
 • престиж роботи;
 • задоволеність від професійної діяльності.

Число 77 і фінанси

Дві сімки вказують на наявність комерційної жилки. Меркурій, захищаючий п’ятірці, дарує вміння думати і заробляти. Комбінація цих двох чудових властивостей перетворюється в унікальний дар, здатний перетворювати звичайних людей геніальних бізнесменів, які вміють не тільки винаходити, але і вигідно продавати.

77 – символ фінансового успіху, який можуть принести навіть самі сумнівні оборудки. Однак не варто забувати, що лише добрі і безкорисливі наміри призведуть до воістину справжнього успіху.

Число 77 і відносини

Подружнім парам 77 обіцяє міцні відносини і щасливий шлюб. Їх будинок завжди буде повною чашею. Одиноким обіцяє доленосну зустріч і подальші серйозні почуття.

Енергія 77 сприяє примиренню, нейтралізує гнів і образу, допомагає вести діалог, ставити хвилюючі питання і отримувати на них щирі відповіді.

Під впливом 77 люди стають відмінними компаньйонами. Вони володіють рідкісним даром розуміння, співчуття і участі і дуже дорожать своїми стосунками з близькими людьми.

Число 77 і духовна сфера

Сімка в духовній нумерології є знаком якогось духовного завершення.

У творах індійського духовного учителя Мехера Баба описано 7 рівнів, які необхідно пройти душі, ставши на духовний шлях, до набуття єдності з Богом.

Російський містик Георгій Гурджієв говорив про сім типи людей, останній з яких (сьомий) являє собою людину, яка досягла максимального рівня розвитку. Причому подібні знання містяться в індуїзмі, буддизмі та суфізмі.

Магічна

Сімка вкрай улюблена знахарями, ворожками та чаклунами. Численні знахарські рецепти рекомендують брати «сім пакетиків з сімома травами, заварювати їх сім разів, пити 7 днів за 7 ложок». Крім того, російський фольклор також рясніє загадками, прикметами, прислів’ями і приказками, які містять число 7: «Сім бід – одна відповідь», «Сім разів відміряй – один відріж».

Релігійна

Християнство

У християнській літературі число 7 згадується багато разів. Наприклад:

 • убив Каїна отомстится всемеро;
 • минуло 7 років достатку, настали 7 років голоду;
 • насчитай собі 7 суботніх років, 7 разів по сім років, щоб було в тебе семи суботніх років 49 років.

Відомо 7 ангельських чинів, 7 смертних гріхів, 7 чаш гніву Господнього, 7 веж сатани;

7 днів творив Господь світ;

7 тижнів триває Великий піст;

7 страв, назви яких починаються на однакову літеру, ставлять на різдвяний стіл у деяких країнах;

77 разів зустрічається число 7 в Старому завіті;

77 в писаннях означає духовне досконалість і достаток.

Іслам

Число 7 в ісламі є священним.

Згідно з кораном, існує 7 небес. Потрапляють на сьоме, відчувають найвищу ступінь блаженства.

77 – семикратне повторення числа Аллаха (11).

Число 77 і доля

З одного боку, живуть під впливом 77 – неймовірні везунчики і пестуни долі. Однак так продовжується до тих пір, поки вони дотримуються своєї життєвої задачі і не грузнуть у безоднях матеріалізму. З іншого – виконання їх життєвої місії може тягою до самоти і нелюбов’ю до скупчення людей.

Завдяки розвиненій інтуїції та вміння розпізнавати брехню, вони майстерно уникають помилок, але при цьому з працею досягають розумного компромісу між лычным і суспільним. Нерідко вони не хочуть ділитися отриманим досвідом і знаннями, незважаючи на те, що саме цього від них вимагає їх життєве завдання.

Поява числа 77

Число 77 вказує на сприятливий період у житті і необхідність утримувати удачу як можна довше.

Випадково

настав Час покинути зону комфорту і вступити в конфлікт із зовнішнім світом – тільки так можна зламати лід і багато чому навчитися. Дозволяйте іншим давати вам конструктивні поради і не бійтеся їх критики.

Постійно

Вищі сили говорять про свою любов до вас, підтримують і благословляють вас. Слід бути впевненими у своїх природних здібностях просто тому, що ви насправді талановиті й унікальні.