Що означає число 14 в нумерології: позитивне та негативне значення

У значенні числа 14 закладені всі рівні людської свідомості, яких у духовній нумерології 11. Пройшовши всі стадії розвитку, отримавши необхідний досвід і набравшись мудрості, 14 уособлює дисгармонію, перебування на всіх рівнях свідомості і нездатність правильно розподіляти між ними сили.

Дана суперечність формується з Енергії й Рівноваги та обґрунтовується одиницею, що сприяє прийняття неординарних рішень, лідерства і руху вперед, і четвіркою, що виражає стабільність, стійкість, послідовність і відповідальність. З одного боку, четвірка врівноважує енергійну одиницю і допомагає їй в реалізації сильних сторін. З іншого – змушує продумувати кожен вчинок, в той час як лідеру необхідні миттєві рішення і стрімкі дії.

Число 14 в нумерології

Тлумачити двозначне число можна двома способами: за сумою його компонентів (1+4=5) або за сукупністю ознак двох цифр (1 і 4).

Спрощеним нумерологічним значенням числа 14 є цифра 5, яка уособлює харизматичну, сильну і азартну особистість, гульвісу і марнотрат, але ніяк не дбайливого господаря, який спрямовує всі свої сили на процвітання сім’ї. Нечуване везіння у нього чергується з оглушливими провалами, і всі його дії повністю залежні від благовоління удачі.

Увага! Людям, народженим 14 числа, в силу їх захоплюється натури, рекомендується уникати азартних ігор і вживання алкоголю, тому що вони сильніше за інших схильні до розвитку згубних залежностей. Нерідко раціональне число 14 виявляється безсилим перед бездумною п’ятіркою.

Значення числа 14

Посилом числа 14 служить необхідність утримувати рівновагу, щоб матеріальне благополуччя не заважало духовному розвитку. Витративши багато сил на набуття та підтримання балансу, людина відчує гармонію і готовність до досягнення будь-яких поставлених цілей.

Позитивне
внутрішнє рівновагу;
самоконтроль;
спокій;
виваженість поступков;
мудрость;
терпение;
сдержанность;
ответственность;
отзывчивость.
Негативное
занудство;
расчетливость;
скука;
підвищена чутливість;
схильність до апатії;
інертність;
прискіпливість;
імпульсивність.

Число 14 в ангельської нумерології

14 є надихаючим знаком швидких і сприятливих змін і закликає не втрачати оптимістичного настрою. Воно спонукає до рішучих дій, нагадує про необхідність розвиватися і вдосконалюватися, незалежно від обставин, що склалися, і наполягає на використанні всього особистісного ресурсу.

Число 14 як підказка від Ангела

Ангели повідомляють, що вони бачать ваші проблеми і старанно намагаються допомогти у їх вирішенні. Вони стурбовані вашої надмірною самовпевненістю, незговірливістю і твердолобостью, які відображаються на всіх ваших рішеннях і вчинках. Можливо, слід взяти тайм-аут і змінити обраний напрям. Необґрунтований ризик до добра не доведе.

Число 14 Таро

Таро числа 14 відповідає Аркан Помірність (Утримання), що символізує оновлення, переродження, душевний спокій і гармонію у відносинах з навколишнім світом. Він закликає до спокійного життя, вмінням абстрагуватися від конфліктів і насолоди наявним. При дотриманні всіх цих умов все стабілізуються, а неприємності пройдуть стороною. Також Аркан закликає замислитися про майбутнє, не займатися транжирством, контролювати витрати і не піддаватися злу.

Число 14 у вченні Піфагора

Згідно з вченням Піфагора, трактуючи двозначні числа, їх необхідно скорочувати до простих: від 1 до 9. Таким чином число 14 наводиться до цифри 5 (1+4). Її відмітними рисами є креативність, енергійність і ентузіазм. Люди, що знаходяться під впливом п’ятірки, легко адаптуються до будь-яких обставин і швидко спалахують новими ідеями. Вони мають винахідливістю і до всього підходять з фантазією. Нерідко постійна турбота про майбутнє заважає їм об’єктивно оцінити сьогодення.

Важливо! Народжені 14 числа мають багатогранної натурою, різнобічними інтересами, високим інтелектом і аналітичним складом розуму, що робить їх особливо цінними особистостями в науковій сфері.

Число 14 і характер людини

Число 14 постійно зіштовхує з зворотною стороною безтурботності. Під його впливом заради отримання стабільності людина здатна вступити в шлюб без любові, працювати на високооплачуваною, але остогидлої роботи і просто плисти за течією. Він дуже вимогливий до оточуючих і може з легкістю розірвати стосунки, якщо хоч раз партнер ви виконає навіть дріб’язкова обіцянку.

Позитивні риси
веселу вдачу;
винахідливість;
вірність принципам;
надійність;
пунктуальність;
рішучість;
комунікабельність;
відмінні ораторські здібності;
уміння організовувати побут;
повна самовіддача роботі, хобі і відносин.
Негативні риси
надмірна педантичність;
марнославство;
всезнайство;
маніпулювання;
різкість;
зайва прямолінійність;
песимізм;
підозрілість;
відсутність самокритичності.

Число 14 і професія

14 наділяє здатністю працювати і досягати висот практично на будь-якому терені. Особливо хороша для цього творча діяльність. Однак по-справжньому знайти себе люди з нумерологічним кодом 14 можуть у професії вчителя. Для цього вони володіють достатнім терпінням, вимогливістю не тільки до себе, але і до оточуючих, вмінням добиватися бажаного від своїх підопічних і здатність пояснювати матеріал до повної впевненості, що його розуміють.

Число 14 і фінанси

Увага! Комбінація 1 та 4 пробуджує господарську жилку, змушує обмірковувати вкладення і контролювати витрати, підштовхує до аналізу спонтанно укладених угод і догляду від необґрунтованих ризиків. Навіть протікають плавно справи закінчуються успіхом і отриманням прибутку.

Число 14 відносини

Енергія числа 14 сприяє переходу до серйозних стосунків і навіває думки про створення сім’ї, купівлі та облаштуванні власного житла. Люди з числом 14 люблять до самозабуття і все життя прагнуть до сімейного вогнища. Обранець є для них спокійною пристанню, уберегающей від сумнівних знайомств і необачних вчинків, а сім’я допомагає вести певний спосіб життя, не розпускатися і реалізовуватися повною мірою.

Число 14 і духовна сфера

Число 14 символізує божественне начало, баланс у Всесвіті і циркуляцію потоку енергії між тілом і душею. Дана енергія дозволяє зберігати внутрішню гармонію, допомагає тримати себе в руках і не здійснювати неадекватних вчинків, перебуваючи під впливом емоцій. Також 14 повідомляє про накопиченої мудрості, закликає починати ділитися нею з оточуючими і сприяє духовному розвитку і творчому зростанню.

Довідка. 14 – число користі і благодійності.

Число 14 і події в житті

Регулярне присутність у житті числа 14 говорить про необхідність зробити акцент на позитивних намірах – лише в цьому випадку вдасться досягти значущих цілей. Також в цьому допоможуть отримані знання, досвід і натхнення. Реалізуючи непереборні бажання, слід проявляти крайню обережність і неодноразово обдумувати плановані вчинки. На кону стоїть дуже багато для того, щоб керуватися виключно своїми емоціями.

Число 14 і карма

Кількість кармічного боргу інформує людину про його мінуси в минулих життях і допомагає створювати нове життя, не повторюючи помилок. 14 дозволяє розраховувати на зустріч духовного вчителя і повідомляє, що в минулому житті у вас було багато спокус, і ви зловживали свободою.

Народжені 14 числа в минулому були занадто жадібні. Часто – до грошей, але, цілком можливо, до слави, пошани і емоцій. В нинішньому житті такі люди страждають від браку уваги в дитинстві, потім їх недооцінюють і применшують їх заслуги. Для запобігання подібних ситуацій треба вчитися задовольнятися малим і тим, що вже є. До будь-якого прояву щедрості від оточуючих треба ставитися з вдячністю і не сприймати її як належне.

Поява числа 14

Відповідно до сучасної нумерології, 14 можна розглядати з точки зору комунікації. Нерідко дане число з’являється перед самотніми людьми і закликає їх тягнутися до оточуючих і підтримувати зв’язок з рідними і близькими.

Випадково

Не варто втрачати спокою і пильності. Зараз не найкращий час для ризикованих вчинків. Слід зайнятися самопізнанням і не зациклюватися на внутрішньому егоїзмі, який заважає повного бачення того, що відбувається.

Постійно

14 служить попередженням про можливість впасти в депресію через відсутність спілкування. Необхідно терміново виходити з «кокона» і починати жити повним життям. В іншому випадку можна втратити значну частину своєї життєвої енергії.

Яке значення несе число 14, якщо це

Число на годиннику 14:14

Настав час для змін в особистому житті. Не виключена весілля або народження дитини. Однак для того, щоб зміни були позитивними, потрібно бути більш поступливим і залишити амбіції лідера.

У фінансовій сфері час 14:14 означає ризик, пов’язаний з непевністю. Сумніви заважають сконцентруватися на досягненні поставлених цілей і загрожують зірвати встановлені терміни завершення роботи. Не потрібно брати гроші в борг і ставити перед собою нездійсненні завдання. Завдяки холодному розрахунку, фінансові труднощі будуть попереджені.

Кількість дати одруження

Важливо! 14 – код благополуччя у відносинах, багатства і накопичення матеріальних благ. Одружилися 14 числа чекає різноманітна і дружна життя. Чоловік буде в родині добувач, а дружина – зразковою господаркою.

П’ятірка (1+4=5) є головним покровителем шлюбу й обіцяє парі вірну і довге кохання. День під її знаком сповнене пригод і раптовості. Ризиковані вчинки допускаються лише за наявності гідної мети і у випадку повної впевненості в реальності задуманого.