Що означає число 11 в нумерології: позитивне і негативне значення

11 – складне число в нумерології, що відбиває все різноманіття протилежних властивостей. Комбінація двох одиниць являє собою надзвичайний мікрокосм і несе в собі сакральну силу, відповідаючи за надприродне підсвідомість. При складанні дві одиниці закликають до дій і сприяють посиленню енергетичного, грошового та сексуального потоків.

Число 11 в нумерології

Увага! 11 в нумерології вважається керуючим числом і містить всередині себе набагато більший потенціал, ніж прості числа. Воно несе подвоєну енергію одиниці і при цьому таїть в собі прихований сенс двійки.

Значення числа 11

11 – це Духовний Посланник і працює на рівні високих духовних вібрацій. На нього покладена важлива місія, реалізуючи яку, воно повинно принести користь людству. Люди, в нумерологічних картах яких зустрічається 11, повинні використовувати своє натхнення і розвиватися в духовній сфері, тим самим підвищуючи духовна свідомість всього людства.

Позитивне
розвинена інтуїція;
кмітливість;
нескінченний ентузіазм;
наявність творчих здібностей;
гуманність;
натхнення;
прагнення до пошуку істини;
здатність розуміти ситуацію та приймати вірні рішення;
миротворчість;
безстрашність.
Негативний
емоційна надчутливість;
любов до підвищеної уваги;
непрактичність;
зарозумілість;
деградація;
насильство;
схильність до песимізму;
неприйняття чужої думки;
дріб’язковість;
фанатизм.

Число 11 в ангельської нумерології

11 служить знаком схвалення і вдалого завершення всіляких планів і починань, а також попереджає про можливі труднощі або загостренні будь-якої патологічної залежності. Всесвіт нагадує про наявність в людині інтуїції і неймовірною внутрішньої сили, здатні допомогти подолати всі перешкоди.

Число 11 як підказка від ангела

Ангели всіма способами допомагають у реалізації вашого потенціалу і закликають позбутися прихильності до матеріального. Вони повідомляють, що настав сприятливий момент для повного прийняття своїх внутрішніх знань і втілення в життя значущих планів. Не варто забувати про відповідальність, покладену на вас, за використання свого становища для допомоги оточуючим.

Ангел-хранитель числа 11

11 знаходиться під заступництвом ангела Легахии, що відповідає за щастя і безтурботність. Він допомагає освоєнню медитативних практик, приведення думок у порядок і набуття життєвого балансу. Також сприяє вірності, щирості, відвертості і наділяє силою для подолання життєвої несправедливості.

Число 11 у ведичній нумерології

Всі цифри від 1 до 9 ведична нумерологія пов’язує з вібраціями планет. При приведенні до одиничного значення 11 стає цифрою 2 (1+1=2) і опиняється під владою Місяця, що наділяє людей такими якостями як: пасивність, нерішучість, рухливість емоцій, безпорадність.

Число 11 в авестійській нумерології

Згідно з вченням давніх іранців, числа 11 відповідає вища планета Вулкан, яка впливає на здатність людини керувати оточуючими.

Число 11 в халдейської нумерології

На відміну від інших шкіл, халдейська нумерологія зберігає зв’язок з давніми алфавітами. В її системі кожна буква відповідає певному числу від 1 до 8, а число 9 є священним і розглядається в окремому порядку. Підставою для даного вчення є ім’я людини. Число 11 тут наводиться до цифри 2 і символізує енергетичну оболонку людини.

Число 11 в китайській нумерології

Довідка. У китайців число 11 уособлює йде життя, духовну і фізичну смерть, руйнування і говорить про вік, нагадуючи, що людина повертається туди, звідки починав. Воно означає неминучу загрозу, з якої буде необхідно винести урок.

Також 11 є числом головного єднання неба (6) і землі (5) і сприяє встановленню вчиненого Шляху (Дао) Неба і Землі.

Число 11 в кабалістичної нумерології

У вченні Каббали 11 символізує Древо Життя і відрізняється двоїстістю характеру. 11 – це Число посвячення та обряди, попередження про перебування в прикордонному стані, вказівку на нечисті світи Клипот і приховану сфиру знання Даат, що відкриває таємниці світобудови.

Число 11 Таро

В картах Таро числа 12 відповідає Старший Аркан Сила, яка є символом пристрасті, неприборканого бажання, життєвої сили, гордості і життєствердного начала. У розкладах він несе позитивне значення, оскільки містить в собі величезну кількість енергії, і закликає до рішучого протистояння всім примхам долі.

Число 11 і міфологія

Єгипетська

У стародавніх єгиптян 11 уособлювало богиню ночі Нут, яка відправляла душі померлих на небо, протегувала всім закоханим і давала їм час на таємні зустрічі. Також Нут захищала чаклунів і магів, які проводили обряди під її покровом.

Вавилонська

В шумеро-вавилонській міфології богиня Тіамат правила солоними водами і панувала хаосом, у чому їй успішно допомагали 11 оточували її демонів.

Слов’янська

Слов’яни не шанували 11, вважаючи його проміжним числом і провалом в безодню. З ним пов’язували різні катастрофи, війни і руйнування. Для них це було число Темряви і Чорнобога. Ні в зображеннях, ні в казках, ні в слов’янських міфах 11 не зустрічається.

Африканська

З давніх часів для африканських чаклунів число 11 являло собою символ родючості, благодаті і достатку.

Римська

Римляни поважали число 11, співвідносячи його з богинею підземного світу Прозерпиной, яка протегувала всім темним сутностей і уособлювала вольнодумие. Вважалося, що 11 допомагає в містичних навчаннях і таїнствах і є дороговказом для безстрашних авантюристів.

Число 11 у вченні Піфагора

Згідно нумерології Піфагора, 11 було щасливим числом і свідчило про духовність, идеалистичности, навчанні, містицизмі і означало прагнення до ідеалу і єднання з Божественним. Піфагорійці вірили, що 11 здатне відкрити таємні знання і наділити умінням управляти людьми.

Число 11 в астрології

Одинадцятий будинок в астрології називається «Будинком друзів» і пов’язаний з однодумцями, колективом, надіями, загальними цілями, амбіціями і творчим вираженням груп. У нього входять різні асоціації, партії, клуби, союзи і навіть секти.

Число 11 і характер людини

Важливо! Люди, у чиїй дату народження є число 11, є винятковими особистостями, які з раннього дитинства лідерські задатки. Нерідко вони вписують своє ім’я в історію.

Але буває, деякі відмовляються від благ свого числа, не користуються його енергетикою і швидко деградують. В цьому випадку допоможе набуття контролю над своєю енергією і пошук золотої середини.

Позитивні риси
волелюбність;
наявність талантів;
лідерські якості;
доброта;
здатність бачити знаки долі;
незалежність від чужої думки;
енергійність;
харизматичність;
комунікабельність;
приховані паранормальні здібності.
Негативні риси
цинізм;
егоїстичність;
образливість;
відсутність терпіння;
невміння розставляти пріоритети;
принципова амбіційність;
підвищене честолюбство;
анархічність;
агресія;
постійне балансування на грані розвитку і саморуйнування.

Число 11 і професія

що Знаходяться під впливом числа 11, мають неординарними здібностями, ніж привертають до себе оточуючих. Вони чудові співрозмовники і командні особистості. Довіряючись інтуїції, здатні досягати значних кар’єрних висот. Найчастіше стають керівниками, політиками, дипломатами, викладачами, бізнесменами, артистами і психологами. Успішно реалізують себе як парфумери, ресторатори і кухаря.

Число 11 і відносини

11 сприяє гармонійному вибудовування відносин, якоїсь частки непередбачуваності і залучення в життя потрібних людей. Під управлінням цієї кількості людині рідко вдається впоратися зі своїм потягом, тому йому необхідний партнер, який розуміє, здатний приділяти йому належну увагу, турботу і контролювати ситуацію.

Для чоловіків

Завдяки своїй харизмі, чоловіки з легкістю досягають бажаного. Вони не терплять ніякого тиску, відчайдушно потребують перемоги, прагнуть бути головними у всьому і управляти не тільки своїми домочадцями, але і друзями. Якщо їх відмовляються сприймати в якості лідера, розпалюються неабиякі конфлікти.

Для жінок

З жінками важливо проявляти тактовність і щирість. Якщо відносини сходять нанівець, слід якомога делікатніше повідомляти їм про розставання. Без підтримки близьких вони схильні впасти в депресію і опуститися. Однак, опинившись на дні, здатні відштовхнутися від нього і змінити своє життя.

Число 11 і духовна сфера

Увага! 11 повідомляє про наявність величезного потенціалу і розвиненою інтуїції, здатності до розгадування таємниць і занурення у потойбічний світ.

Однак для розкриття потенціалу слід працювати над розвитком наявних здібностей. Наявність нестандартного мислення сприяє прийняття неординарних рішень.

Магічна

Перебуваючи під управлінням фіктивної планети Прозерпіни, число 11 має досить містичну ауру. Воно може принести як благословення, так і прокляття. 11 символізує надмірність у всіх її проявах і дає доленосне просвітлення, так і божевілля думок.

Релігійна

Християнство

У Біблії число 11 було символом безладу, роз’єднаності і неорганізованості. Християни ставилися до нього з побоюванням і, розуміючи його як гріховність і волелюбність, тривалий час забороняли.

Індуїзм

Індуси вважають 11 абсолютно позитивним і динамічним числом. В їх релігії існує 11 апсар та 11 форм Рудри.

Фен-шуй

Згідно фен-шуй, 11 є символом успіху і зводиться до цифри 2, яка вважається досить легким і сприяє подвоєння властивостей сусідніх цифр.

Число 11 і татуювання

Цифрові татуювання можуть чинити сильний вплив на людину. Енергія числа 11 сприяє розвитку здібностей і підкорення нових вершин. 11 є символом жіночого начала і подвійності при зведенні до одиничного значення.

Поява числа 11

Слід проаналізувати свої думки і зрозуміти, що конкретно «проскочило» в голові в момент появи числа 11. У будь-якому випадку, варто позбутися від негативу і налаштуватися лише на приємні емоції і події.

Випадково

Можливі як заплановані, так і спонтанні важливі зустрічі і дзвінки, здатні внести в життя значні зміни.

Постійно

Настав час тверезо оцінити свої плани і зважити свої вчинки. Тільки це допоможе йти у вірному напрямку і не піддаватися спокусам.

Уві сні

Важливо! 11 може служити попередженням про потенційну небезпеку або надзвичайному бунтарстві, так і повідомленням про взаємні почуття. Сакральні властивості числа, сприяють здійсненню задуманого і реалізації планів.

Яке значення несе число 11, якщо це

Кількість дати народження

Народилися 11 числа, сміливі і сильні особистості, готові до ризику і здатні бачити будь-які дрібниці і використовувати їх у своє благо. Вони народжуються щоб стати героями і щасливими авантюристами. Однак слід пам’ятати, що енергія 11 не завжди є поруч. Іноді потрібно брати відповідальність на себе. Навчившись справлятися з впливом числа 11, можна буде зрозуміти, коли ризик буде виправданий.

Для чоловіка

У чоловіків, народжених 11 числа, гостро розвинене почуття прекрасного. Завдяки неординарному складу розуму, вони стають чудовими винахідниками та письменниками. А ініціативність та вміння аналізувати допомагають їм досягати висот у різних сферах.

Для жінки

Пані, що з’явилися на світ 11 числа, володіють потужною магічною енергетикою, яку слід тримати під контролем. Вони інтелектуальні, сміливі, талановиті, бачать людей наскрізь і відмінно знають собі ціну. До вибору супутника життя вони підходять дуже відповідально і йдуть під вінець з тим, хто не зрадить їх в будь-якій ситуації.

Кількість букв імені

Люди, чиє число імені 11, є гучними балагурами, які через мить можуть замкнутися в собі. Вони непередбачувані і часто втручаються в те, що їм не під силу. Будучи психологами і філософами від природи, вони здатні впоратися зі своїми проблемами, доклавши до цього масу зусиль. Амбіції не дозволяють їм залишатися на других місцях, а нерішучість – прийняти важливі рішення. Однак, починаючи діяти, вони домагаються успіху.

Число на годиннику 11:11

Увага! Час 11:11 закликає не відступати від наміченого шляху і діяти саме так, як планувалося спочатку.

Всесвіт все влаштовує найкращим чином, тому не варто побоюватися нашкодити планованому. Можливі неймовірні збіги та чудові прояви випадковостей.

Докладніше: Що значить 11:11 на годиннику?

Номер квартири/будинку

Квартира або будинок під номером 11 – ідеальне житло для молодят. Воно підходить тим, у чиїй родині панує любов, і хто як можна хоче більше часу проводити разом. У цьому будинку хочеться займатися спортом і магією, у ньому немає місця фальші і брехні. 11 нагадує, що на всі події, що відбуваються впливає душевний стан, і що все здатне налагодитися – варто тільки цього захотіти.

Сумісність людей з числом 11

Не рекомендується пов’язувати своє життя з тими, чиє число народження дорівнює п’яти. При цьому довгострокове партнерство можливо з володарями чисел дня народження, які дорівнюють або дають у сумі 1, 2, 8 і 11.

Міцна дружба складеться з носіями 1 і 3, недоброзичливі стосунки будуть з 4 і 5.