Що означає число 17 в нумерології: позитивне і негативне значення

Число 17 володіє незбалансованої енергією і не підпорядковується нічиїй волі. Воно стрімко вривається в життя, якщо назріла необхідність серйозних змін і потрібне втручання Вищих сил, і також стрімко зникає.

Увага! 17 забезпечує грандіозний успіх тим, для кого духовне коштує вище всього і вибиває з колії тих, хто прямує неправильним шляхом і думає лише про матеріальне.

В цілому, 17 є добрим і щасливим знаком, але тільки для тих, хто істинно вірує. Нерідко 17 вказує на езотеричні здібності.

Число 17 в нумерології

Одиниця уособлює силу і некеровану хаотичну енергію і, не маючи власної волі, пропускає через себе значення сусіднього числа, посилюючи його могутність. Сімка є проявом божественного втручання, яке збільшує стоїть поруч одиниця.

З точки зору нумерології число 17 розглядається як «посилена сімка». І, якщо втручання ззовні, обіцяне цифрою 7 ще можна якось змінити і перенаправити, то волю 17 змінити неможливо. При цьому 17 досить жорстоко і з’являється саме тоді, коли людина беззахисна і не очікує ніяких ударів долі. Але не варто забувати, що 17 вривається в життя тих, хто неправильно веде себе по відношенню до своєї особистості або оточуючим.

Значення числа 17

Число 17 спрямовує всю свою енергію та дії на благо. Але не на благо людського тіла, а на благо душі. А справжні духовні блага даються через біль і випробування, що більшість із нас панічно боїться і тому наділяє 17 негативним посилом. Хоча реальну небезпеку «посилена сімка» представляє лише для тих, хто зациклений на достатку, низинних потреб і ігнорує заклики душі.

Позитивне
сильна енергетика;
цілеспрямованість;
розвинуте ділове чуття;
здатність керувати подіями;
неупередженість;
комунікабельність;
високий інтелект;
прагнення до познанию;
смелость;
надежность;
честность.
Негативное
высокомерие;
самонадеянность;
прагнення до придушення навколишніх;
марнославство;
гнів;
грубість;
прагнення до влади;
впертість.

Число 17 в ангельської нумерології

Важливо! 17 – це вірний знак того, що людина рухається в правильному напрямку, здатного привести його до успіху. Відкриваються нові обрії, і бажання гармонійно поєднуються з внутрішньою мудрістю.

Проте на голе везіння покладатися не варто: удача стане нагородою за численні старання та працю. Необхідно позбутися від замкнутості, помисливості і надмірної підозрілості, приділити свої близьким якомога більше уваги і прагнути зберегти з ними теплі відносини.

Число 17 як підказка від Ангела

Ангели повідомляють, що прийшла пора зайнятися духовним розвитком і піти в себе, щоб зрозуміти, хто в вас дійсно потребує. Вони попереджають про неминучі зміни, характер яких буде залежати тільки від вас. Не варто розслаблятися: всі зусилля незабаром будуть гідно оцінені. Насправді, все бажане набагато ближче, ніж здається.

Число 17 і характер людини

Характер людей, що мають в даті народження число 17, досить складний. Вони можуть затіяти суперечку на порожньому місці і зопалу наговорити таке, про що незабаром будуть жаліти. При цьому вони не схильні просити вибачення і намагатися виправляти ситуацію. Їх реакція часто непередбачувана, тому зайвий раз з ними намагаються не зв’язуватися. У суспільстві до них ставляться з підозрою і рідко їх просять про допомогу.

Такі особистості точно знають, чого хочуть від життя. Вони впевнено дивляться в майбутнє, будь-якою ціною досягають поставлених цілей і домагаються успіху. Перед прийняттям серйозного рішення вони неодноразово аналізують передбачуваний результат.

Позитивні черты
независимость;
успешность;
компетентность;
отвага;
очарование;
здравомыслие;
искренность;
верность;
загострене почуття справедливості.
Негативні риси
амбіційність;
запальність;
нетерпимість до правил;
схильність до конфліктів;
мінливість характеру;
егоїзм;
зухвалість;
безсердечність;
педантичність.

Число 17 і таланти

Число 17 є уособленням нескінченних можливостей управління бізнесом. Завдяки безстрашності і підприємливості, люди, які перебувають під його впливом, повністю розкривають себе і свій потенціал в комерційній сфері. Труднощі вони сприймають не як перешкоди, а як стимул для подальшого розвитку. Їм вдається керувати собою і вести співробітників до поставленим цілям. Вони є талановитими координаторами і управлінцями і володіють широкими перспективами для самореалізації в будь-яких сферах.

Число 17 і професія

У професійному середовищі носіїв числа 17 типово прояв управлінських якостей. Завдяки власним зусиллям, вони піднімаються кар’єрними сходами і, досягнувши мети, використовують всі можливості, які відкрилися для самореалізації. Їм дуже комфортно у фінансовій і виробничій сферах. Відштовхуючись від своїх здібностей та уникаючи спокус, вони виходять на гідний рівень прибутку.

Часто їх сферами діяльності являются:

 • политика;
 • менеджмент;
 • бизнес;
 • наука;
 • психиатрия;
 • преподавание;
 • актерство.

Число 17 і фінанси

Увага! У фінансовій сфері 17 попереджає про можливі нечесних угодах і надмірному захопленні матеріальним. Досягти фінансового благополуччя можна буде лише занурившись в духовне.

Число 17, наведене нумерологічним додаванням до простого числа 8 (1+7=8), з одного боку служить символом великого багатства, з іншого – значних втрат. Посил вісімки полягає в тому, що для того, щоб заробити гроші, їх потрібно витрачати. Причому багато, що знаходяться під впливом цієї цифри, саме так і живуть. Найчастіше вони захоплюються порожніми витратами щоб підтримувати свій соціальний статус.

Число 17 і відносини

Народжені 17 числа вибудовують зі своєю половинкою цілком гармонійні стосунки, незважаючи на присутні в них конфлікти. Вони люблять, але не показують своїх почуттів або вкрай рідко про них говорять. За життя це ревниві однолюби. Якщо ж чомусь вирішуються на зраду, то потім довго звинувачують і мучать себе. Ті, кого зрадили хоч раз, найчастіше залишаються самотні, іноді розважаючи себе нетривалими інтрижками.

Дружбу такі люди намагаються вибудовувати лише з обраними, справжніми і перевіреними часом. Їм не потрібно безліч випробувань і багато годин спілкування, щоб зрозуміти, хто перед ними знаходиться, і чи можна йому відкриватися. У них завжди є пара надійних друзів, за яких вони підуть і у вогонь, і у воду.

Найміцніший любовний союз можливий з народженими 1, 3, 5 і 6 числа.

Дружба – з появою на світ 8 числа.

Взаємодії з народженими 4, 8 і 9 рекомендується уникати.

Число 17 і духовна сфера

Сакральним значенням 17 є нескінченність і вищий закон, уникнути якого не вдається. Будучи уособленням магії Сатурна, 17 протегує старості і часу. Воно служить втіленням сенсу обмежень і несе гармонію з законом. Це особлива сила, що стримує рух, встановлює рамки і сприяє упорядкування хаосу.

Нумерологічні вібрації числа 17 підштовхують до прагнення знайти істину і знайти сенс життя. Під його впливом люди читають філософську і релігійну літературу і практикують нетрадиційні методи лікування. Вони подорожують з метою пізнання культури інших народів, і занурюються в медитацію для пізнання власного «Я». Нерідко вони самі не усвідомлюють силу свого духовного потенціалу.

Магічна

Важливо! Число 17 наділяє здатністю безпомилкового вибору.

Які б проблеми не ставали на шляху, чоловік без вагань прийме вірне рішення, абсолютно відповідає його життєвим кредо. Його ніколи не будуть мучити сумніви і мучити докори сумління. Він завжди буде знати, що вчинив абсолютно правильно.

Релігійна

В Каббалі числі 17 відповідає восьма сефира Хід, що є уособленням єдності коштів і сил. 17, в свою чергу, означає порочність. Вважається, що людина, яка має 17 у своєму життєвому коді, через свою порочність і злоби здатний притягнути невдачі і горе.

В ісламі під час п’ятикратних обов’язкових молитов мусульманин робить 17 щоденних коліноприклонень.

Перша мечеть, побудована Нуем на горі Джуді, мала 17 дверей.

В християнстві 17 свічок Гробу Господнього входило в число реліквій, доставлених на Русь з Єрусалиму.

Число 17 і знаки долі

Правильно истолкованный знак долі допомагає безболісно подолати уготовленные випробування.

 • Не пред’являйте претензії Богу за випали на вашу долю нещастя – вони вам дані по силам;
 • Не забувайте дякувати вищі сили за дрібні радості і велику удачу;
 • Довіряйте своїй інтуїції і користуйтеся екстрасенсорними здібностями – ви ними наділені неспроста;
 • Покладайтеся на сили, які допомагають у прийнятті рішення і поводженні перешкод;
 • Служите іншим і не гидуйте благодійністю;
 • Не входите в спокусу і не висловлюйте своєму опоненту все, що думаєте – зайва прямолінійність занадто дорого вам обійдеться.

Число 17 і забобони

Італійці відносяться до числа 17 з великим упередженням. Цей забобон прийшов до них з римської писемності. Справа в тому, що 17 при написанні римськими цифрами виглядає як XVII, а при певній перестановці символів перетворюється у VIXI, що перекладається з латини як «я жив». Зрозуміло, такий дієслово в минулому часі звучить не надто оптимістично. І навіть п’ятниця 17-е у них страшніше п’ятниці 13-го.

Поява числа 17

Число 17, звернула на себе увагу, є підтвердженням вірності вибору. Однак тим, хто знаходиться в гонитві за грошима, варто задуматися і приділити час духовності.

Випадково

Увага! Настав час застосувати свої зухвалі ідеї на практиці, ретельно зваживши всі свої рішення – занадто велика ймовірність помилки.

Зовсім незнайома людина зможе надати відчутну допомогу. Намагайтеся більше часу проводити вдома – тоді всі серйозні проблеми будуть здаватися менш страшними.

Постійно

Всесвіт вимагає від вас дій. Проаналізуйте своє життя і постарайтеся зрозуміти, чи все в ній так, як ви хочете. Не йдіть на поводу у сьогохвилинних бажань. Витрачайте свій час лише на те, що має справжню цінність.