Що означає число 555 в нумерології: позитивне і негативне значення

555 – символ високого енергетичного рівня, що відокремлює Божественний світ від хаосу. Його потужні вібрації спрямовані на все нове, що не має досвіду. Це число першопрохідців, революціонерів і винахідників. Воно стимулює до подвигів і боротьбі, допомагає досягати цілей.

Число 555 в нумерології

Якщо п’ятірка у нумерології число активних людей, то 555 перетворюється в активний двигун і вказує на зміни, нові перемоги та вирішення повсякденних проблем. 555 говорить про готовність до пізнання внутрішнього світу та духовного розвитку. Його енергія наділяє людей найвищим рівнем соціальної живучості, непосидючістю, вічної незадоволеністю, любов’ю до всього оригінального і допомагає з легкістю переживати зміни різного характеру.

Шістка, отримана шляхом згортання нумерологічного (5+5+5=15; 1+5=6), трохи заспокоює екстра-рухливі п’ятірки і дарує їм гармонію, любов до затишку, гуманізм і сердечність.

Значення числа 555

Позитивне
сильний характер;
смелость;
самостоятельность;
независимость;
либерализм;
контактность;
открытость;
доброта;
отзывчивость;
интеллект.
Негативное
депрессивность;
уныние;
жестокость;
гордыня;
легкомыслие;
безответственность;
импульсивность;
неуравновешенность;
вспыльчивость.

Число 555 в ангельської нумерології

Ангельська нумерологія трактує число 555 як надмірне волелюбність. Людина з трьома п’ятірками в нумерологічної карті дуже болісно ставиться до посягань на свою незалежність і володіє загостреним почуттям справедливості.

Значення числа 555

555 – знак кардинальних змін у різних життєвих сферах. Можливо абсолютно все: переїзд, подорож, зміна роботи, розрив колишніх стосунків, спонтанне виявлення нового таланту та інше. Головне – не забувати, що думки матеріальні, а для залучення позитивної енергетики необхідно налаштовуватися лише на хороше.

Також 555 вказує на можливості, що відкриваються і духовний розвиток, допомагає позбавлятися від страхів, приймати вірні рішення і сприймати світ за допомогою розвиненої свідомості.

Число 555 як підказка від Ангела

Ангели просять прийняти свою долю, відкинути страхи і не чинити опір течії життя. Вони намагаються привернути вашу увагу до нових відкривається можливостям і хочуть, щоб ви були готові ними скористатися. Покиньте свою зону комфорту, довіртеся своїм здібностям і не сумнівайтеся у своїх силах. Ви рухаєтесь у вірному напрямку, і Вищі сили повністю вас підтримують.

Що робити, якщо бачиш число 555?

Позбавтеся від сумнівів і вагань – це зараз зовсім ні до чого. Впоратися з прийдешніми змінами вам допоможе знання своїх талантів і особливостей. Зверніть увагу на свій внутрішній світ і сконцентруйтеся на саморозвиток. Не йдіть наперекір долі: розслабтеся і пливіть за течією.

Число 555 і характер

Присутність трьох п’ятірок у нумерологічної карті наділяє людей волелюбністю та енергійністю. Вони не терплять ніяких указів і обмежень і завжди рухаються вперед, при цьому дорожать сімейними цінностями і тягнуться до домашнього вогнища. Такі особистості завжди твердо стоять на ногах і живуть в достатку. Нерідко вони висувають до себе завищені вимоги і, перебуваючи під впливом емоцій, не адекватно оцінюють ситуацію.

Позитивні черты
гибкость;
честность;
стойкость;
трудолюбие;
принципиальность;
терпимость;
рационализм;
вміння адаптуватися;
сексуальність;
цілеспрямованість.
Негативні риси
нетерпимість;
злопам’ятство;
упертість;
егоїзм;
мінливість настрою;
занижена самооцінка;
надмірне хтивість;
невміння контролювати ситуацію;
схильність до идеализированию.

Число 555 і професія

З-за надмірного перфекціонізму підопічним 555 вкрай складно визначитися з майбутньою професією і своїм місцем у житті. Але, якщо все ж їм вдається це зробити, вони стають по-справжньому щасливими і досягають запаморочливих кар’єрних вершин. Крім керівних посад таким особистостям підійдуть наступні профессии:

 • психолог;
 • философ;
 • учитель;
 • священнослужитель;
 • врач;
 • геолог;
 • науковий сотрудник;
 • адвокат;
 • повар;
 • фермер;
 • стюард;
 • актер;
 • модельер;
 • стилист;
 • художник-декоратор.

Число 555 і фінанси

П’ятірка – це найпотужніший магніт для залучення удачі, грошей і матеріальних благ, а три п’ятірки – ідеальне число для бізнесу. Досить часто воно присутнє на номерах автомобілів великих бізнесменів і успішних керівників, притягаючи успіх і процвітання.

Цікаво: щоб завжди жити в достатку, рекомендується давати в борг і витрачати на розваги і відпочинок купюри номіналом 500 або 5000 рублів.

Число 555 і відносини

що Знаходяться під впливом 555 прагнуть до любові і міцним відносинам. Для них життєво важливі надійний тил і віддана сім’я. Однак такі прагнення не зовсім поєднуються з їх волелюбністю і боязню шлюбу.

Ідеалізуючи абсолютно всіх, такі особистості часто розчаровуються у своїх друзів і партнерів. Їх симпатія моментально переходить у байдужість або неприязнь. З-за надмірної самокритичності і комплексу неповноцінності підопічні 555 не здатні проявляти свої почуття, і нерідко їх любовні стосунки закінчуються гучними скандалами.

Для гармонійного союзу слід навчитися прощати, знаходити компроміси і приймати партнера з усіма його недоліками.

Число 555 і духовна сфера

В духовній сфері число 555 є знаком вищого, Божественного творчості і являє собою той потужний енергетичний рівень, на якому був створений і відділений від Хаосу Порядок.

Енергія трьох п’ятірок вирощує все абсолютно нове, стимулює до винаходів і на духовному рівні оберігає «авторські права» винахідників.

Поява числа 555

555 нагадують про необхідність залишити позаду минуле, сконцентруватися на цьому і задуматися про майбутнє. Не варто тягти за собою вантаж помилок і промахів, краще збирати багаж позитиву.

Випадково

Пора стати більш розважливим і об’єктивно дивитися на різні життєві обставини. Це дозволить відкритися новим можливостям для набуття нових знань, здатних підвищити рівень вашого духовного розвитку.

Постійно

Слід проявляти більше наполегливості, впертості і не дозволяти помилок вибивати грунт з-під ваших ніг. Не дозволяйте поганим моментів змушувати відмовлятися від цілей і не йдіть на поводу у заздрісників.

Яке значення несе число 555, якщо це:

Кількість в даті народження

Три п’ятірки віщують цікаву і яскраву життя, киплячу подіями і наповнену стрімкими злетами і такими ж падіннями. Вони вказують на певну мінливість і нестабільність, наділяють активністю, енергією і авантюризмом. Ні в якому разі не слід втрачати оптимістичного настрою. Мудрість, сила волі, прагнення вперед і філософський погляд на події зможуть врятувати у важкі часи і не дозволять опустити руки.

Час на годиннику

05:55

Даний час володіє потужним енергетичним посилом і говорить про початок нового життєвого етапу. Слід налаштуватися на випробування, однак переживати не потрібно: завдяки неймовірній захисту ангелів, всі труднощі будуть успішно пройдені.

15:55

Ви стоїте на порозі безтурботного і райдужного періоду, сповнене пригодами та яскравими подіями. Опинившись втягнутим в стрімкий вир, не втрачайте голову й не піддавайтеся легковажності.