Що означає число 66 в нумерології: позитивне і негативне значення

Всупереч сформованому стереотипу, число 66 не є носієм негативу. 66 – це контрольне число і Майстер Космічної Любові. Подвоєна енергія шістки посилює всі найбільш значущі його якості. Але основним завданням 66 і головною сферою його відповідальності все ж є поширення енергії любові.

Пройшовши через жертовність, страждання і особистісні зміни, отримавши життєвий досвід і духовну мудрість, 66 являє людям справжню Любов і надихаючий приклад.

Число 66 в нумерології

Складовими числа 66 є дві шістки, які при нумерологічному складання дають число 3 (6+6=12; 1+2=3). Саме це служить сполучним містком між носіями даної енергії і людьми, керованими числом 33.

Тройка – духовне число, здатне допомогти вийти із заплутаної ситуації і зрозуміти думки оточуючих.

Шістка – уособлення духовного вчення, принципів виховання, турботи і гармонії. Вона асоціюється з родиною, домом, глобальними й особистими проблемами, вказує на потребу в стабільності і повідомляє про відповідальність і служінні, повному любові і турботи.

66 вказує на те, що творча складова стає другорядною, а на перший план виходять матеріальні блага; втрачається смак до життя, і все переводиться в фінансовий вимір. При цьому, чим більше шісток міститься в цифрової комбінації, тим впевненіше стає перемога Матерії над Духом.

Також подвоєна шістка говорить про дитячих травмах, пов’язаних з бідністю або дефіцитом ресурсів, причому людина в таких труднощах не винен – вони є його кармою і досвідом, який його душа повинна знову пережити.

Значення числа 66

Ключовими значеннями 66 є зверхність і просування. Люди розуміють цей посил як прагнення до грошей і матеріальних благ. Дві шістки говорять про страх, причому не погане, а про те, який сприяє досягненню поставлених цілей. Опинившись під впливом енергії 66, кожен починає вірити в свою могутність і вважає, що йому підвладний весь світ.

Позитивне
любов;
уміння допомагати ближним;
жертвенность;
благородство;
стойкость;
доброта;
милосердие;
умеренность;
человечность;
эмпатия.
Негативное
надмірна впертість;
прагнення до превосходству;
алчность;
жадность;
манипулирование;
корысть;
тирания;
ненадежность;
небажання вчитися;
обмежене мислення;
невміння користуватися інформацією;
складні стосунки з суспільством.

Число 66 в ангельської нумерології

В нумерології ангелів 66 – знак трансформації знання і символ співчуття, натхнення, творчості, ентузіазму, віри, спілкування, справедливості, чарівності, сім’ї та насолоди життям. Також 66 вказує на любов, талант, дотепність, культуру, свободу, пригоди і задоволення, в рідкісних випадках – на ідеалізм, зайвий оптимізм і довірливість.

Число 66 таїть у собі посилені вібрації шістки, що означає служіння, сім’ю, будинок, спільність та соціальну відповідальність, і символізує матеріальні питання. Воно закликає підтримувати духовну, фізичну і матеріальну життя в рівновазі та зберігати позитивний настрій. Вимагає сконцентруватися на розвитку духовності та особистої божественної задачі.

Число 66 як підказка від Ангела

Ангели повідомляють про швидкі щасливих зустрічі з рідними і близькими, несучими багато радості і задоволення. Вони констатують стабільний і щасливий період у житті і просять відпустити свої страхи і тривоги. Не варто відмовлятися від допомоги тих, кому довіряєте. Розслабтеся і довіртеся Вищим силам, які допоможуть вам у виконанні вашої життєвої і духовної місії.

Число 66 і Міфологія

Давньогрецька

На думку філософів Стародавньої Греції, в числі 66 закладено поняття переваги.

Римська

У Стародавньому Римі числом 66 керувала богиня Венера — покровителька любові і плотських утіх.

Число 66 в астрології

66 є числом Марса, здатною трансформувати час. Знаходяться під впливом 66 володіють надмірною імпульсивністю та здатністю досягати висот у тих сферах, в яких можуть реалізувати свій талант. Вони рівнозначно ставляться як до духовного, так і матеріального світу. Людьми числа 66 можуть бути Леви, Овни і Козероги.

Число 66 і характер людини

«Душа нарозхрист» — саме так можна охарактеризувати людей, що мають 66 у своїх нумерологічних картах. Вони вкрай чутливі до потреб оточуючих і завжди готові піти їм назустріч. Це дуже гармонійні і романтичні особистості, які прагнуть дарувати любов, турботу і участь. Всі їх найкращі якості розкриваються за допомогою турботи про інших.

Однак нерідко вони бувають замкнуті і нікого не впускають у свій світ. Всі муки і переживання киплять в їх душі, провокуючи нервові зриви і депресію.

Позитивні риси
спокій;
врівноваженість;
готовність до диалогу;
справедливость;
гармония;
кротость;
преданность;
дружелюбие;
гуманность;
добросовестность.
Негативні черты
эгоизм;
эгоцентризм;
мелочность;
замкнутость;
злопамятство;
придирчивость;
слабка воля;
схильність до залежності;
мучеництво;
жорстокість;
глухота до чужих аргументів;
невміння розподіляти свою енергію.

Число 66 і професія

Завдяки розвиненому гуманізму, підлеглі числа 66 будуть прагнути до гармонії в будь-якій сфері діяльності, яку оберуть. Причому їм достатньо швидко вдасться досягти в ній успіху і значних матеріальних благ. Вони не бояться працювати з людьми і нерідко успішно реалізують себе як психологи, вчителі, медичні та соціальні працівники. Також досить ефективні вони можуть бути в наступних сферах діяльності:

  • ветеринарія;
  • сільське господарство;
  • інформаційні технології;
  • бізнес;
  • юриспруденція;
  • письменство.

Число 66 і фінанси

У сфері фінансів 66 є досить позитивним числом. Під його заступництвом можна досягти чималих успіхів і укласти вкрай вигідні контракти. Однак варто враховувати, що 66 може як давати гроші, так і забирати їх. Енергія даного числа сприяє низці злетів і падінь, невдач і успіхів.

Число 66 і відносини

Прямота і оптимізм згладжують у носіїв 66 надмірне прагнення до лідерства. Вони обожнюють сперечатися і головувати, болісно реагують на критику і скептично ставляться до різних порад, проте щиро бажають добра своїм близьким. Дружити і жити з такими персонами вкрай важко.

У любові вони є непробивними романтиками і, завдяки взаєморозумінню, відчуття гармонії та духовності, здатні вивести відносини на принципово новий рівень. Вони прекрасно розуміють, що займають важливе місце в житті партнера, і можуть вплинути на його погляди і вчинки. Союз, створений під впливом 66, є дуже міцним і довговічним.

Число 66 і духовна сфера

Енергія числа 66 пробуджує почуття і силу, сприяє взаємодії із Всесвітом, саморозвитку та творчим процесам. Ангели простягають руку і проводять через тривоги і сумніви, допомагаючи поліпшуватися в самих різних вимірах.

Магічна

Магічний посил числа 66 володіє негативним відтінком і уособлює вроджений страх перед життям. Саме звідси береться гіпертрофовано сторожке ставлення до всіляких зовнішніх впливів. Хоча і навколишні через безадресного і безпричинного страху, вихідного від носія числа 66, відповідають тією ж монетою.

Релігійна

Число 66 в християнстві представлено шісткою:

  • на створення світу Богові знадобилося 7 днів, а своє найдосконаліше творіння, людину, він створив на шостий день, тому 66 вважається подвоєною людяністю і гуманізмом;
  • у Біблії числом 6, як правило, позначають щось недосконале: у тижні 6 днів для роботи і 1 для відпочинку.

Поява числа 66

Число 66 повідомляє про готовність розпочати якийсь новий проект. Проте поспіх тут ні до чого: що вийшли з-під контролю почуття і емоції здатні погубити все.

Випадково

Для досягнення результатів, крім інтелекту, необхідно уяву. Приведіть в рівновагу духовну, матеріальну і фінансову сторони життя – лише таким способом можна буде добитися успіхів.

Постійно

Можливо, ви опинитеся заручником обставин і втратите контроль над подіями. Не варто впадати у відчай – повсюдний контроль утопічний. Якщо вас закрутить вихор подій, затаїться і зберегти енергію. Накопичивши сили, ви зможете примножити їх у більш спокійній обстановці.