Що означає число 10 в нумерології: позитивне і негативне значення

Число 10 є заключним у порядку базових однозначних цифр, при цьому, пройшовши всі дев’ять життєвих циклів і поєднуючи в собі значення всіх попередніх цифр, має статус одиниці наступного рівня. Десять одночасно є і завершенням, і точкою відліку.

Згідно іншої інтерпретації, одиниця служить символом народження, нуль – символом смерті, а між собою вони вміщують цілий цикл послідовностей, відповідних життя людини.

Як би те ні було, 10 – прекрасне число, яке обіцяє щастя, удачу і протегує бажанням.

Число 10 в нумерології

Увага! Десятка у нумерології вважається одним з основних чисел і характеризується мудрістю, чистою любов’ю і здатністю притягувати удачу. Для людини вона виконує функцію провідної зірки, допомагаючи приймати рішення і виходити з важких ситуацій.

Завдяки магічній силі десятки, всі життєво важливі події, що відбуваються 10 числа, стають вдалими, прибутковими і знаходять благополучний результат.

Значення числа 10

Дане число має двозначним значенням і одночасно є знаком життя і смерті, початку і кінця. Для істинного його розуміння слід дивитися на речі у всій їхній повноті, бо в будь-якій площині полягає нескінченний обсяг і життя.

Позитивне
Носії числа 10 – природжені лідери. Вони самодостатні, незалежні і дуже цінують свою свободу, при цьому не заважаючи жити іншим. Також вони щирі, віддані, розумні, ініціативні й наполегливі. У всьому домагаються успіху, володіють чіткими життєвими позиціями і розкривають до кінця наявні у них таланти.
Негативний
У разі духовної занедбаності лідерство десяток переростає в махровий егоїзм, а професіоналізм – в гординю. Вони стають замкнутими, запальними, відмовляються від поставлених цілей і дивляться на все з негативом. Їх життя отруюється амбіціями і схильністю до надмірностей.

Число 10 в ангельської нумерології

В ангельської нумерології 10 – уособлення досконалості, благословення, Мудрості Творця і духовного просвітлення. Це сприятливий для будь-яких починань і завершень.

Число 10 як підказка від Ангела

Відправляючи людям підказку у вигляді числа 10, ангели повідомляють про майбутній успіх, завершеності або складному шляху, який приведе до бажаного. Вони втішають і просять не пасувати перед труднощами – успіх прийде в будь-якому випадку.

Число 10 у ведичній нумерології

Десятка знаходиться під заступництвом Сонця, отождествляющего вогонь. Вона є знаком загального визнання, влади та сили. З точки зору числа долі, десятка вкрай вдала, для душі – не дуже. Період життєвого розквіту тих, чиїм числом вона є, припадає на вік 22-24 року.

Число 10 в китайській нумерології

Китайці зображують десятку у вигляді рівностороннього хреста з ієрогліфом «чі» в центрі, перед яким відкриваються два шляхи: інь і янь. Досконала фігура є знаком гармонії і рівноваги, а «чі», в свою чергу – символом людського «Я».

Число 10 в кабалістичної нумерології

Кабалістичне вчення виражає через десятки числове значення букви «йод» – вічного слова і першої літери імені Бога. Це божественна підтримка, символ розуміння і містичне повернення до якогось єдності.

Довідка: у храмі Соломона було по 10 столів, підсвічників і умывальниц, висота херувима дорівнювала 10 ліктів, а до потопу правили 10 левитів.

Число 10 в міфології

В давнину філософи і мислителі вважали, що число 10 уособлює саму Всесвіт і досвід, який вдалося накопичити людського роду за весь час свого існування. З-за присутності нуля, володіє ідеальною геометричною формою кола, стародавні вважали, що в десятці приховані символи єдності і весь попередній ряд простих чисел.

Для індіанців Майя число 10 було уособленням циклічності буття і символом двох діаметрально протилежних станів – життя і смерті.

Число 10 в Таро

Число 10 відповідає всім десяткам у колоді і карті Колесо Фортуни і повідомляє про крайніх проявах почуттів: добро і зло, любов і ненависть, щирості і зраду. Це найсильніша карта в ряду очкових. Вона завершує події, передбачені першими дев’ятьма картами. Якщо розклад, пов’язаний з десяткою, виявився сприятливим, то все складеться добре, якщо ні – наступні події будуть вкрай неприємними для яка запитує.

Число 10 у вченні Піфагора

Піфагорійський трикутник, що складається з десяти точок (4+3+2+1), символізує Всесвіт і універсальну природу. Одиниця в ньому є точка, двійка – протяжністю, трійка – площиною, а четвірка – простором.

Саме число 10 піфагорійці вважали великою монадою, безперешкодним розповсюдженням, відновленням ряду, досконалістю і світовою душею.

Число 10 у вченні Філліпса

З теорії Філліпса 10 – керуючий і вельми позитивне число в усіх життєвих сферах, за умови, що його носій має позитивним сприйняттям реальності. У зворотному випадку, воно притягує невдачі.

Число 10 в астрології

Десятка пов’язана з Козерогом, втілює кар’єру, амбіції, рішучість і високий потенціал. А десятий будинок на астрологічній карті народження розташований у найвищій її точці.

Число 10 і характер людини

Важливо! Характер десятки є сукупністю якостей одиниці, досягли максимального рівня.

Люди, що народилися під знаком 10, завжди мають точні життєві цілі та план дій, вміють доводити власну правоту, не схиляючи людей до своєї точки зору. Вони дуже дорожать комфортом і душевним теплом, але свою душу відкривають тільки близьким. Десятки – це чудові співрозмовники і вірні друзі.

Позитивні риси
цілеспрямованість;
наполегливість;
допитливість;
готовність до самовдосконалення;
далекоглядність;
професіоналізм;
вірність собі;
відповідальність;
комунікабельність;
наявність почуття гумору.
Негативні риси
дратівливість;
нетерпимість до чужих слабостей;
схильність до депресій при відсутності можливості впливати на обставини;
гординя;
нездатність радіти перемогам інших.

Число 10 і професія

Люди числа 10 – прекрасні керівники, директори і власники бізнесу, причому жінкам нерідко вдається перевершити чоловіків. Вони талановиті управлінці з чудовими лідерськими якостями, за якими підлеглі готові слідувати в будь-якому напрямку. Ті, хто народився в жовтні (десятий місяць), мають схильність до «мужнім» професіями.

Число 10 і фінанси

10 – уособлення досконалості і потужний знак долі, який з’являється досить рідко, але завжди пророкує успіх. Це завершення непростого шляху, завжди веде до результату і знак того, що не варто опускати руки.

Число 10 і відносини

Під впливом 10 люди з легкістю заводять романи і ведуть себе щиро, дбайливо і уважно. При цьому до відносин вони ставляться дуже серйозно. Спочатку воліють дотримуватися дистанцію, але, переконавшись у чесності намірів обранця, повністю відкриваються. Вони мають репутацією вірних, люблячих і чуйних людей. В протилежному полі їх приваблює наявність твердих життєвих позицій і переконань.

Для чоловіків

Чоловіки, яким протегує 10, користуються популярністю у жінок, справляючи враження впевнених у собі людей. Вони вільні, наполегливі та активні при завоюванні вподобаної ним дівчини.

Для жінок

Незважаючи на схильність до домінування і могутній характер, жінки під впливом числа 10 стають справжніми берегинями домашнього вогнища та міцною опорою для своїх чоловіків, яких вони вважають за краще вибирати самостійно.

Число 10 і духовна сфера

10 – число любові і мудрості Творця, досконалості духу і завершеності думок і вчинків, число старості і дитинства.

Магічна

Десятка таїть в собі енергію творення і творчості. Її магічне значення полягає в одиниці, що символізує цілісність Божественного початку і Вищої єдності. А її основним магічним якістю є вміння притягувати удачу.

З іншого боку, 10 служить принципом існування, прояву активності та постійного руху.

Символи десятки:

  • жезл – влада;
  • точка – початок;
  • промінь – вічний рух.

Релігійна

Довідка. У більшості релігій 10 – божественне число, якому відводиться особлива роль. Це небесна воля, вища цілісність і принцип верховного закону, коли все має свій початок і свій кінець.

В іудаїзмі В міньян входить 10 чоловіків, в каббалу – 10 сефірот. Як у іудеїв, так і християн існує поняття церковної десятини. Віруючим, в свою чергу, належить дотримуватися 10 Заповідей.

Фен-шуй

В даоської практики десятка, приведена до одиниці (1+0=1) – шановане та щасливе число, головний першоджерело в світі, єдність, творення, честь і незаплямована репутація. Вона здатна посилювати і доповнювати значення сусідніх цифр.

Число 10 і татуювання

Татуювання з десяткою здатна кардинально вплинути на долю людини, тому так важливо знати прихований сенс цього числа:

  • 1 – лідерство, просвітлення, влада і всебічний успіх;
  • 0 – небуття, невідомість, кінець і початок.

Число 10 і флористика

Букет, що складається з парного кількості кольорів (за умови, що їх у ньому як мінімум 10), завдяки енергії десятки, повністю позбавлений від негативних наслідків. Мовою квітів такий букет означає сердечне бажання зробити приємне і подарувати радість, причому не важливо, з нагоди він піднесений або просто так.

Число 10 і карма

10 – це обнулення карми, досконала свобода від кармічних боргів, можливість почати з чистого аркуша і самостійно створити свій життєвий шлях, на якому Фортуна завжди буде поруч.

10 закликає замислюватися про своїх вчинках і не переносити серйозні промахи в наступні втілення. Незважаючи на те, що багато чого буде даватися з легкістю і без критичних переживань, ні в якому разі не можна підносити себе вище інших – карма легко може стати негативною.

Поява числа 10

Необхідно використовувати всі з’являються можливості і витягати з них максимум користі. Божественне царство надає всіляку підтримку, головне – вірити і не боятися здійснювати стрибок.

Випадково

Важливо! Число 10 спонукає до дій і закликає жити повним життям. Варто доторкнутися до своєї внутрішньої мудрості і випустити назовні всі натхненні ідеї. Прийшов час починати свій бізнес або приступати до нових проектів на роботі.

Постійно

Десятка повідомляє про перехід на новий життєвий рівень і стимулює рухатися до мети, продовжуючи розвивати свої здібності. Пора налаштувати свою свідомість для прийняття нової інформації.

Уві сні

Незабаром відбудеться позбавлення від внутрішнього конфлікту. Потрібно сконцентруватися на досягненні поставлених цілей. Десятка говорить про швидке завершення справ та правильності прийнятих рішень.

Яке значення несе число 10, якщо це

Кількість дати народження

Людина, що має 10 в даті народження цілеспрямований, наполегливий і знає, що потрібно робити. Він завжди знаходиться в русі і дізнається щось нове. Це прекрасний співрозмовник і товариш. Поширена думка, що народилися 10 числа ангел обдарував своїм поцілунком, і вони протягом усього свого життя будуть захищені і щасливі.

Для чоловіка

Такому чоловікові потрібно відчувати себе головним, постійно чуючи слова захоплення в свою адресу. Однак слабохарактерні дами йому не підходять. Поруч повинна бути така ж впевнена і самодостатня особистість, як він сам.

Для жінки

Це невгамовні та активні жінки, готові придушити в собі лідерські задатки і багатьом пожертвувати заради сімейного благополуччя і щастя. Чоловіки, у всьому їм потакающие, швидко стають для них нецікаві.

Номер квартири/будинку

Квартири, номери яких при приведенні до простого числа дають одиницю, є прекрасним місцем для тих, хто планує почати нове життя. Правда, спокою в такому приміщенні не варто очікувати. Знадобиться докласти певні зусилля. Слабких людей будуть чекати різні спокуси, а сильних – бонуси на шляху до поставлених цілей.

Сумісність людей з числом 10

В дружбі носії десяток сходяться з собі подібними, тобто з народженими 1, 10, 19 і 28 числа. Найбільш міцною буде дружба з тими, хто народився з 10 липня по 20 серпня.

В любові їх тягне до партнерів, дата народження яких при підсумовуванні скорочується до 1, 4 і 7. Як правило такі союзи виходять дуже міцними і довгими, тому можна не боятися організовувати спільну справу. Не рекомендується шлюб десяток з вісімками, але ділове партнерство цих осіб може вийти досить ефективним.