Що означає число 33 в нумерології: позитивне і негативне значення

Число 33 здавна вважають священним і незвичайним: воно складається з двох трійок, при нумерологічному складання дає 6, а при діленні на три — 11. Всі ці числа досить цікаві і несуть нетривіальні посили.

33 уособлює рівновагу та довершеність, цілющу любов і самовіддачу.

Саме в 33 роки людина досягає піку своїх можливостей.

Через 33 хребця проходить енергія кундаліні, пробуджуючи і готуючи до прийняття божественної мудрості.

Число 33 в нумерології

В нумерології 33 – одне з панівних і керуючих майстер-чисел.

Трійка символізує силу, пристрасть, оптимізм, життєлюбність і допитливість; шістка (3+3=6) – любов, баланс і гармонію. Об’єднавши свої енергії, ці числа наділяють 33 воістину дивовижними властивостями. Мало того, при поділі 33 на 3 виходить ще одне неймовірне майстер-число 11, наділяє основне енергією, впевненістю і тонкою інтуїцією. А якщо повернути дві трійки обличчям один до одного, утворюється вісімка – символ нескінченності і абсолютної досконалості.

Значення числа 33

33 – уособлення довершеності, єдності множин і гармонії, що закликає до вищої міри любові: справжню, жертовну і непорочної, любові між людиною і Богом.

Подвоєна трійка — знак неординарного мислення і геніальності.

Позитивне
творчість;
розвинуте воображение;
артистизм;
эмоциональность;
оптимизм;
веселье;
коммуникабельность;
открытость;
альтруизм;
жертвенность;
проницательность;
сердечность.
Негативное
гнев;
влюбчивость;
беззаботность;
отягощение;
ограниченность;
жестокость;
невміння прощати;
надмірна вимогливість.

Число 33 в ангельської нумерології

У нумерології число ангелів 33 володіє хорошою енергією, впоратися з якої виходить не у всіх. Воно пов’язане з талантом, самовираженням, хоробрістю, чесністю, співчуттям і дисципліною. 33 символізує великий прогрес, можливості та добробут, несе щастя і задоволеність особистим життям і відіграє особливу роль в духовному сенсі, оскільки є знаком святої трійці.

Число 33 як підказка від Ангела

Ангели попереджають про наближення якоїсь знаменної події, великих змін і просять не нехтувати можливостями, що відкриваються. Всі нещодавно розпочаті проекти принесуть удачу і будуть успішно реалізовані. Слід жити пристрасно і радісно, приділяючи увагу оточуючих дрібниць, здатним принести щастя. Вищі сили намагаються розбудити творчу енергію, підштовхнути до вираження почуттів і власної думки і усвідомлення свого життєвого призначення.

Число 33 в кабалістичної нумерології

 • 33 – краса і велич;
 • 33 – число Бога вогню, що символізує єврейське свято вогню Лаг ба омер. Слово «Лад» на івриті складається з двох літер – «ламед» (30) і «гімел» (3), і, таким чином, формує число 33.

Число 33 в Таро

Таро числу відповідає 33 карта «Ключ», що означає здатність осягнення істини, шанси і кармічні можливості. З її допомогою знаходиться вихід і вирішуються задачі. Це карта руху і динаміки, підпорядкована своїм сусідам. Поряд з позитивними картами вона предзнаменовывает відкриваються горизонти, події, що ведуть до успіху, подолання перешкод і зникнення сумнівів; з негативними – проблеми, спровоковані легковажністю і недорікуватістю.

Число 33 і Міфологія

Слов’янська

 • Давні слов’янські боги Сварог, Перун і Рамхат дали нащадків по 33 Мудрі Заповіді;
 • У 33 роки кожен обраний Білий чоловік ступав на шлях Самовдосконалення і виконання Божого Уроку;
 • Кожен тридцятий і третій дні місяця були священними.
 • Крім того, число 33, займає особливе становище в російській традиційній культурі і виступає фатальним у казках, символізуючи не тільки потужність, але і вказуючи на протистояння Добра і Зла:
 • 33 роки лежав на печі Ілля Муромець перед початком своїх подвигів в ім’я російського народу;
 • 33 роки знадобилося старому в «Казці про рибака і рибку», щоб зловити золоту рибку, і рівно після стількох років стара стала жадібною і ненаситною, повністю змінившись в бік Зла;
 • 33 богатиря вийшли з моря в «Казці про царя Салтана», являючи собою міць і незламну силу.

Давньогрецька

У древніх грецьких містеріях було 33 ступеня випробувань, які потрібно було подолати людині на шляху до духовного прозріння, досягнення вищого знання і оновлення.

Число 33 в астрології

Трійка знаходиться під заступництвом Нептуна – планети ідеалізму і духовності, а шістка, отримана шляхом додавання двох трійок, — є підопічною Малого Благодійника Венери. Злиття цих двох небесних тіл породжує гармонію, витонченість, благородно піднесені почуття і духовну мудрість, що перевершує людські можливості.

Число 33 і характер людини

Магічне число 33 найчастіше нагороджує людину лише позитивними якостями, але зустрічаються досить складні випадки, коли у двох трійок не виходить реалізувати свої сильні сторони, і світу є лише негативні їх характеристики. Також не варто забувати про вплив шістки, яка також може чинити негативний вплив на людину.

Число 33 наділяє людей незвичайним живим розумом, багатою фантазією і креативним мисленням. Вони володіють вродженим почуттям прекрасного і вишуканим смаком, безперервно прагнуть до духовного розвитку і володіють схильністю до філософії. Такі особистості розумно розподіляють свою енергію і час, ніколи не проходять повз нужденних і займають важливе місце в суспільстві.

Позитивні риси
виховання духу;
відповідальність;
милосердя;
розвинені розум і логіка;
різнобічні інтереси;
відмінне почуття гумору;
неординарне мислення;
лідерські якості;
здатність любити;
дисциплінованість;
незвичайне світогляд.
Негативні риси
нехтування духовними правилами;
зречення від свого призначення;
підпорядкованість пристрастям;
настороженість до будь-яких проявів любові;
жорстокість;
тиранія;
деспотизм;
нетерплячість до обмежень;
вибір легкого життєвого шляху, без моральних принципів.

Поради людям з числом 33

Контролюйте свій дар і розвивайте його. Якщо він завжди буде знаходитися в ваших руках, в житті все буде складатися благополучно. Не забувайте, що геніальність може легко трансформуватися в зарозумілість.

Будьте чуйні й уважні з близькими. Не бійтеся проявляти свою турботу – саме в ній криється ваша головна сила. Ваш шлях – це любов і позитивна енергія.

Виховуйте свій дух, вчіться служіння. Освоївши всі уроки, ви зможете перейти на вищий щабель духовного розвитку.

Завдяки числу 33, свою силу і вміння жертвувати, ви можете досягти успіху в благодійності та філантропії. Для цього підійде будь-який значимий суспільний проект, де ви зможете подарувати свою любов і радість людям.

Число 33 і професія

Число 33 наділяє людей величезною працездатністю, почуттям відповідальності, артистизмом і вибуховою фантазією. Вони можуть займатися чим завгодно, головне, щоб був реалізований їх потенціал. Тому не варто сидіти на обридлому робочому місці, якщо є хоч найменші сумніви в тому, що воно ваше. Вдалим вибором для таких особистостей будуть наступні профессии:

 • Писатель;
 • Художник;
 • Скульптор;
 • Архитектор;
 • Артист;
 • Музыкант;
 • Дизайнер;
 • Модельер;
 • Розробник комп’ютерних програм та ігор;
 • Психолог.

Вкрай рідко їм вдасться досягти кар’єрних висот у сферах політики і дипломатії.

Число 33 і таланти

Підопічні числа 33 мають надзвичайний природний талант, який повинен розвиватися на благо оточуючих. Вони вкрай чутливі до чужих потреб і в будь своєї діяльності схильні до прояву турботи та створення комфорту для інших.

Володіючи прекрасним естетичним смаком, вони творять справжні шедеври з найбільш банальних речей. Це великі творці, прикрашають світ чимось неперевершеним і геніальним.

Число 33 і фінанси

33 – число ведичного бога багатств, скарбів, процвітання і родючості Кубери. Воно дуже вдало для бізнесу, допомагає вигравати в лотереї, отримувати все тільки найкраще і досягати вершин. Всі продажу приносять прибуток, а ризики виправдовуються і призводять до безмежного успіху.

Число 33 і відносини

Дві трійки обіцяють відданість, ніжність, любовні зізнання, романтику і гармонію, але допускають несокрушительную і прийнятну ревнощі. Всі обіцянки виконуються, а плани спільно реалізуються. 33 обіцяє швидке створення зразкової і щасливої родини. Ідеальними партнерам для підопічних числа 33 стануть ті, хто народжений 3, 6, 7 і 9 числа.

Число 33 і духовна сфера

На шляху до досягнення своїх цілей людина проходить 33 ступені, і лише на останній його душа зливається з чимось божественним.

Магічна

33 сприяє вихлюпування потужного потоку енергії, з яким його власник часто не може впоратися. Проте в цьому випадку можна шляхом додавання компонентів нейтралізувати домінуюче число 33, звести його до звичайної шістці і вже під її заступництвом продовжити свій життєвий шлях.

Релігійна

Число 33 згадується у багатьох релігійних практиках. З ним пов’язано безліч цікавих вірувань.

Християнство

На думку християнської церкви, 33 роки – це вік духовного повноліття людини, досягнення нею гармонії і досконалості, повного формування особистості та розкриття потенціалу. Надалі відбувається лише накопичення життєвого досвіду і відточування придбаного майстерності.

Християнська культура вкладає в число 33 сенс духовного відродження та створення царства любові і всепрощення з більш піднесеними ідеалами. Саме тому православні церкви не зводять над храмами більше 33 куполів.

У Біблії число 33 згадується неодноразово. Найбільш видатні приклади:

 • 33 дитини було у Якова;
 • 33 роки простояв храм царя Соломона;
 • 33 роки правив цар Давид об’єднаним царством Ізраїлю та Іудеї;
 • 33 року було Христу під час розп’яття.

Індуїзм

33 – корінне число індуїстського Пантеону, де воно уособлює 33 мільярди якостей Абсолюту.

33 небесних істоти, службовців Єдиному Богу, описувалося у найдавнішій Веда «Рігведі», згідно з різними джерелами, їх загальне число становило 33 або 330 мільйонів.

Буддизм

33 зборів девів (богів) налічувалося у Траястримше – найвищому світі, наповненому палацами і садами і розташованому на вершині гори Сумеру. Найчастіше вони спускалися на землю для зустрічі з Буддою, але, бувало, Будда сам сходив до них.

Число 33 і доля

Число 33 в нумерологічному гороскопі повідомляє людині про поставленим перед ним важливої мети: піклуватися про тих, хто володіє більш низьким духовним розвитком, виховувати їх і виводити на шлях Істини. Вся його життя зв’язується з безкорисливою допомогою нужденним, даруванням їм душевного тепла і полегшенням страждань. Покласти настільки тяжкий тягар дозволяє невичерпний запас сил людини, його терпіння і справжній талант допомагати всім стражденним.

Поява числа 33

Не варто розслаблятися і втрачати пильність. Необхідно зібрати всю свою волю і продовжити рух у вибраному напрямку. Всі труди і старання будуть винагороджені.

Випадково

Візьміть паузу і приділіть увагу своїм близьким. Можливо, ви занадто захопилися роботою або іншими подіями у своєму житті і перестали помічати тих, хто знаходиться з вами поруч.

Постійно

Зацикленість на минулих помилках і втрати заважає розвитку і просування вперед. Думки про минуле не дають вирватися із замкнутого кола і змушують безглуздо з нього блукати. Залиште минуле минулого і почніть жити сьогоденням.

Яке значення несе число 33, якщо це номер квартири/будинку

Номери квартир і будинків рідко бувають однозначними, тому всі числа, які містяться в номері, підсумовують і розглядають просте число, що вийшло. Числа 33 відповідає шістка (3+3=6).

Мешканцям будинку 6 притаманна спокійна, стабільна і забезпечене життя, вони поступово накопичують ресурси, необхідні для задоволення своїх особистих потреб як матеріальних, так і духовних. Їх взаємини відрізняються теплотою і щирістю. Розлучення і розставання практично не трапляються. Коло друзів у таких людей вкрай вузький, але стабільний.

В домі, крім красивих речей, у надлишку присутні книги, музичні інструменти, статуетки. Зміни тут рідкісні і диковинны.