Що означає число 23 в нумерології: позитивне і негативне значення

Згідно з дослідженнями нумерологів, число 23 часто є супутником містичних подій і завершень пересічних явищ. У ньому таїться велика світова мудрість і сокровенні знання Всесвіту. Воно символізує внутрішні суперечності, проте відноситься до категорії щасливих. Його незвичайна магія несе позитивні зміни, здатні радикально вплинути на життєвий шлях, і докорінно змінити звичні підвалини.

Число 23 в нумерології

Енергія 23 числа складається з дуальності, балансу, дипломатії, співробітництва, віри і боргу двійки і радості, оптимізму, самовираження, креативності, зростання і ясності трійки. Це унікальна числова комбінація, здатна до легкої і безболісної адаптації. Проте визначальний вплив на формування особистості має все ж цифра 2, бо в цьому разі вона є числом другого порядку.

Також свої коливання вносить число 5, отримане методом нумерологічного додавання (2+3=5). Воно додає меркантильності, хитрості, ненависті до рутини та нудьги, схильність до ризику.

Значення числа 23

Число 23 поєднує в собі матеріальний і духовний світ, що сприяє формуванню різнобічного мислення, і символізує пошук кохання. При цьому воно означає безперервні конфлікти, які будуть згладжуватися, завдяки дипломатичним навыкам.

Позитивное
отзывчивость;
чувствительность;
оптимизм;
веселье;
розвинена інтуїція;
оригінальне мислення;
схильність до розгадування таємниць;
прагнення до самосовершенствованию;
обучаемость.
Негативное
мелочность;
хулиганство;
амбициозность;
алчность;
жестокость;
непостоянство;
упрямство;
агрессия;
конфликтность.

Число 23 в ангельської нумерології

ангельської нумерології число 23 є вираженням людяності, магнетизму і безлічі протиріч. Воно наділяє людей здатність ставитися до свого життя як до пригоди і вміти нею насолоджуватися, з легкістю зустрічати зміни і отримувати задоволення від хвилювань.

23 – уособлення комунікабельності і чутливості, добра і турботи, непосидючості та різнобічності. Воно спонукає до використання своїх талантів і розкриття творчих здібностей з метою зробити навколишніх більш щасливими. Просить не втрачати позитивного настрою і оптимізму, щоб не втратити життєвого рівноваги.

Число 23 як підказка від Ангела

Ангели шлють благу звістку і повідомляють, що в найближчому майбутньому нічого поганого не станеться. Вони закликають до дій, хочуть, щоб ви йшли своїм бажанням і пристрастям, спонукають почати робити те, про що ви давно мріяли. Витративши трохи більше терпіння і часу, ходіть по дорозі, що веде до мети, маленькими кроками – так ви повільно, але впевнено досягнете бажаних висот. Вищі сили підтримують вас і керують вами. Будьте вірні собі, навіть якщо те, що відбувається трохи вас бентежить.

Число 23 і Міфологія

Племені Майя

За розрахунками стародавніх індійців, 23 грудня 2012 року, яке буде відповідати даті 13.0.0.0.0 на календарі майя, закінчиться П’яте Сонце, тобто закінчиться тринадцятий бакун, що триває 5125 років. З-за того, що покровителем завершень періодів був бог Болон Йокте, у владі якого також перебували руйнування і зміни, цю дату почали вважати кінцем Світу.

Число 23 в астрології

На число 23 впливає непостійний Меркурій. Він уособлює рівновагу між енергіями Інь і Ян, приймає і об’єднує енергії Сонця і Місяця (свідомості і підсвідомості), є моделлю подвійності і двозначності. Також Меркурій дарує можливість дивитися на речі з усіх боків і ідеально врівноважувати дві конфліктуючі концепції. Однак через відсутність стабільності він схильний до метань, імпульсивності і насолоди парадоксом дуальності – в цьому проявляється його маловідома роль трюкача.

Люди, народжені під заступництвом даної планети, постійно знаходяться в пошуку нового і прагнуть до визнання. Це яскраві допитливі особистості, дихаючі змінами і не стоять на місці. 23 допомагає їм досягати успіху в будь-яких справах.

Число 23 в біології

Нумерологам відомо чимало таємничих фактів з різних життєвих сфер, пов’язаних з числом 23.

  • По 23 хромосоми отримує дитина від батька і матері;
  • При падінні температури тіла до 23°С відбувається біологічна смерть людини;
  • За 23 суглоба має кожна рука, всього в організмі 230 суглобів;
  • 23 дні триває біологічний цикл;
  • 23 секунди триває шлях крові по всьому здоровому організму.

Число 23 і характер людини

Енергія числа 23 наділяє людей безупинним потягом до знань і здатністю методично домагатися поставлених цілей. Їм притаманне неймовірну завзятість і бажання отримувати від життя все і відразу. Завдяки допитливому розуму, вони роблять неординарні висновки, краще вчитися на власних помилках, і приймають нестандартні рішення. Як правило, такі особи не мають видатну фізичною силою, але вона з лишком компенсується силою інтелектуальної.

Позитивні черты
целеустремленность;
рассудительность;
стойкость;
бесстрашие;
предприимчивость;
коммуникабельность;
любознательность;
прагнення до відкриттів;
уміння робити висновки;
завзятість.
Негативні риси
запальність;
егоцентризм;
матеріалізм;
схильність до депресії;
невміння відстоювати свою думку;
непосидючість;
меркантильність;
користолюбство;
надмірний кар’єризм.

Число 23 і професія

Стійкі і безстрашні особистості самі пробивають собі дорогу до успіху. Завдяки цілеспрямованості, високої працездатності, вмінню збирати волю в кулак, вони досягають вершин у будь-яких сферах, якими вирішують займатися. Гостре чуття дозволяє їм практично завжди приймати вірні рішення. Це природжені підприємці, готові до ризику і прагнуть до заробляння грошей. Вони просто фонтанують ідеями збагачення, які потім з успіхом втілюють в життя.

Число 23 і фінанси

У фінансовій сфері 23 є знаком стабільності та впевненості. Воно говорить про стабільному доході, виконання планів і відсутності зірваних зустрічей і переговорів. Грандіозного успіху від угод чекати не варто, але також не буде жодних двозначностей, затримок і зволікань. Все буде йти своєю чергою, без будь-яких змін.

Число 23 і відносини

Число 23 обдаровує людей чудовими навичками спілкування, магнетизмом, вируючої енергією і позитивом. Проте не з усіма вони можуть знаходити спільну мову. 23 означає міцні і довгі стосунки, примирення, гармонію і може повідомляти про народження дитини. Любов може з’являтися там, де її вже ніхто не чекає, причому брати свій початок в дружбі.

Поряд з цим, люди, що знаходяться під впливом 23, часто відчувають проблеми у відносинах, бо понад усе ставлять свою роботу. Вони неймовірні власники і ревнивці. З ними важко ужитися, якщо не підкоритися їхній волі.

Абсолютна несумісність з числами: 1, 2, 4, 6, 7, 11, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 27.

Міцні відносини з числами: 9, 10, 25, 28, 29.

Число 23 і інтимне життя

Підопічні числа 23 володіють пристрасним темпераментом і є невтомними коханцями. Їх приваблює все нове і незвідане, що проявляється в різних авантюрах, у тому числі сексуальних. Однак до партнера вони подібних вимог не висувають, більше цікавлячись інтелектуальної стороною відносин. Але нерідко, в пошуках нових вражень, вирішуються на зраду.

Число 23 і здоров’я

Люди, хворі 23 числа, довго не можуть вилікуватися. Загострюються хвороби сечостатевої системи і опорно-рухового апарату. У зв’язку з цим рекомендується проведення профілактичних оздоровчих процедур для хребта та суглобів.

В харчуванні варто утриматися від м’ясних продуктів і зробити акцент на молочну продукцію – це допоможе організму оздоровитися і зарядитися енергією.

Число 23 і побут

Домашні справи відносно пасивні і не вимагають активної енергії, тому генеральна прибирання, проведена на 23 добу, пройде плідно і ефективно. Також число сприятливо для проведення очисних і захисних ритуалів житла.

Число 23 і духовна сфера

Магічна

23 день календарного місяця, що випав на останні місячні добу, є днем покаяння. Рекомендується проведення духовних тренувань, що рятують від невпевненості і страхів. Від сексу в цей день краще утриматися: сексуальні стосунки можуть погано вплинути на здоров’я. Завдяки руйнівної енергії цього дня, анулюється все старе і з’являється можливість для створення нового.

Релігійна

Найбільш часті числа в Одкровенні Іоанна Богослова 4, 7 і 12. В сумі вони дають 23.

В XVII столітті ірландський архієпископ Джеймс Ашер розрахував, що передбачувану дату Створення світу: 23 жовтня.

Секта пасхальников-старообрядців завжди святкує Різдво 23 грудня, а Великдень – 23 березня.

23 великих магістра належали ордену тамплієрів.

Поява числа 23

Практикуйте милосердя, надію і віру. Не чекайте, поки до вас звернуться за допомогою – озирніться. Будь-який незначний внесок сприятиме наповненню чаші добра. Завдяки природним талантам, зміцнюйте значущі для вас відносини.

Випадково

Вас попереджають про можливі неприємності на роботі. Можливі серйозні проблеми, так і незначні. Не розслабляйтеся і не дозволяйте втягнути вас у конфлікти.

Постійно

На вас навалилося безліч проблем, які ви не встигаєте вирішити. Зупиніться і зменште темп. Переосмисліть останні події. Подумайте, що вас хвилює насправді і зосередьтеся на вирішенні цього питання.