Що означає число 15 в нумерології: позитивне і негативне значення

Число 15 вважається одним із самих щасливих і поєднує в собі дві цифри з дуже потужною енергетикою, що дає фантастичний ефект. Після нумерологічного згортання (1+5=6) під впливом шістки властивості 15 дещо змінюються. До них додається сердечність, душевна теплота, прямолінійність і чесність. Поряд з цим, в характері людини домінують найяскравіші риси одиниці і п’ятірки.

Число 15 в нумерології

Активна і сильна одиниця підштовхує до дій, причому неважливо, хорошими вони будуть або поганими. Сила її хаотична і не спрямована. Вона виявляє позитивний вплив на інтуїцію, допомагає приймати правильні рішення і робить людей професіоналами у своїй сфері діяльності.

П’ятірка – знак подорожей, що не дозволяє засиджуватися на одному місці і постійно кличе в дорогу. Вона є потужним магнітом для грошей і фінансової удачі і незамінна для бізнесменів, часто відправляються в ділові поїздки.

Увага! Згідно нумерології, 15 призначається для ділових людей, що володіють залізною хваткою і комерційною жилкою, націлених на успіх і багатство.

За допомогою енергії одиниці вдасться подолати всі перешкоди, а з силою п’ятірки – розвинути інтуїцію і навик своєчасного укладання вигідних контрактів і договорів. Людини, здатного адаптуватися до обставин і користується магією чисел 15, навряд чи щось зможе зупинити.

Значення числа 15

Число 15 чудово комбінує ділові та романтичні характеристики. Воно є втіленням достатку, удачі в справах, щастя, грошового доходу та благополуччя. Афоризм «Дім – повна чаша» під його заступництвом втілюється в реальність. 15 наділяє людину добродушністю і любов’ю до ілюзіям і бажанням прикрашати навколишній світ. З-за цього він нерідко буває обманутий і использован.

Позитивное
бескорыстие;
благотворительность;
эмпатия;
альтруизм;
потужна енергетика;
амбіційність;
лідерські якості;
гострий аналітичний розум;
рішучість;
доброта.
Негативний
схильність до идеализированию;
довірливість;
зайва відкритість;
егоїзм;
самобичування;
висока сугестивність;
любов до грошей і азартних ігор;
надмірне делегування повноважень.

Число 15 в ангельської нумерології

В нумерології ангелів 15 є символом дій, прагнень, істини і внутрішніх змін, які не завжди бувають помітні оточуючим. Це зростання, не залежить від віку і статусу, творчість і потенціал. При цьому важлива робота над собою, а не голе везіння. Досвід, набутий у процесі, виявляється більш цінним, ніж отриманий результат. Але, якщо не буде прагнення до розвитку, то навіть сприятлива енергія числа 15 не зможе принести удачу.

Число 15 як підказка від Ангела

Ангели закликають випливати за амбіціями, мріями і добиватися поставлених цілей. Сформулюйте як можна чіткіше свої бажання і запишіть їх. Складіть докладний план для їх виконання і почніть втілювати його в життя. Ангели повідомляють про свою підтримку і своїй присутності. Вони благословляють вас і дарують самі несподівані можливості. Що б не відбувалося, вони підбадьорюють вас та повідомляють, що ви здатні на набагато більше. Вкладайте душу в усі свої вчинки, і благословення не залишать вас.

Число 15 в китайській нумерології

15 має жіноче начало і знаходиться у владі водної стихії. Воно вказує на стабільність, умиротворення, спокій і повідомляє про мінливому життєвому шляху.

При приведенні до простого числа (1+5=6) означає достаток, багатство і кар’єру і описує усі напрямки світу: Північ, Схід, Південь, Захід, верх і низ. Також шістка висловлює шість емоцій: радість, любов, радість, ненависть, горе і гнів.

Довідка. Китайці намагаються прокидатися о 6 годині ранку, щоб активувати програму успішного виконання всього задуманого, і призначати ділові зустрічі на 6 годин вечора.

Число 15 в кабалістичної нумерології

15 Числа відповідає шоста еманація Тиферет, що символізує гармонію, красу, прогрес і баланс. Шістка завершує все матеріальне, яке їй до цього в цифрах Каббали. Вона є знаком завершеності, духовності, цілісності і сильної віри в Бога.

Згідно Каббалі, цифра 6 означає професію інженера.

Число 15 в містичних навчаннях

На думку іспанського мифолога Хуана Керлота, «15 явно еротично і асоціюється з дияволом». Насправді, в Таро одним із значень 15 Аркана є Бафомет – нижчий аспект, уподобляемый дияволу.

У біблійній числової символіки 15 служить числом духовних вознесений і має таємничу зв’язок з проблемою добра і зла.

Окультні філософи і практики ототожнювали 15 з вихором, що володіє подвійною природою.

З точки зору арканологии, суть 15 полягає у виборі шляхів, закладених у природі Аркана, що зумовлює містичний корінь числа 15, рівний числу 6.

15 – це сума трьох п’ятірок, є числом життя і любові, і чверть від 60 – священного числа Іштар і числа верховного небесного бога у Вавилоні.

15 намистин було в вервиці, співвіднесених з ключовими подіями в житті Христа і Діви Марії.

15 осіб входило в римський кворум і допускалося до читання і трактування книги Сивіли.

15 чудес Будди виставлялося в монастирях.

15 днів у буддистів триває «Велика молитва» Монлам Чхенмо, приурочена до Нового року.

Число 15 в астрології

Сонце і Юпітер протегують числа 15. Одиниця наділяє енергією, впевненістю і високим становищем, п’ятірка – везінням, удачею та безліччю сприятливих можливостей. Шістка, отримана шляхом підсумовування 1 і 5, знаходиться під заступництвом Венери, яка є планетою гармонії, талантів, матеріального благополуччя та любові.

Народжені 15 числа – знатні мандрівники і талановиті особистості, здатні робити гроші навіть з повітря. Їм властиво волелюбність, рішучість і впевненість у своїх силах. Вони відмінно знають собі ціну, не ласі на лестощі і стійкі до неконструктивної критики.

Число 15 і характер людини

Важливо! Найбільш характерними рисами людей, що мають у нумерологічному коді 15, є схильність до змін місць, непосидючість і прагнення до нових відкриттів. Поряд з цим вони прив’язані до своїх домівках і оточенню.

Нерідко, завівши сім’ю, вони починають вести осілий спосіб життя. У цьому випадку їм вкрай необхідно хоча б зрідка вибиратися за новими враженнями, інакше вони просто зачахнуть.

Позитивні риси
розумний матеріалізм;
отходчивость;
комунікабельність;
гнучкість сприйняття;
дипломатичні навички, дотримання домовленостей;
здатність цінувати красу;
любити дітей;
загострене почуття справедливості.
Негативні риси
запальність;
імпульсивність;
наївність;
надмірна вразливість;
вразливість;
залежність від чужої думки;
легке потрапляння під вплив.

Число 15 і професія

Енергія числа 15 сприяє розкриттю творчих і художніх здібностей, наділяє приємним голосом і добрим слухом, надихає та підштовхує до звершень. Найбільш відповідними сферами діяльності є:

  • мода;
  • музика;
  • медицина;
  • індустрія краси;
  • дизайн;
  • книговидання.

Завдяки комунікабельності, людям, які знаходяться під впливом 15, вдається досягати керівних посад в соціальних сферах. Також їм цікаво творчість, що має конкретний результат втілення. Наприклад, винахід або модернізація якого-небудь пристрою.

Число 15 і фінанси

15 є покровителем підприємництва і магнітом для прибутку, успіху, вигідних контрактів і надійних партнерів. Сполучення одиниці і п’ятірки дає потужний стимул до розвитку, дозволяє чітко бачити орієнтири і добиватися цілей шляхом менших витрат. Бізнес, запущений 15 числа, буде розвиватися, процвітати і приносити стабільний дохід.

Число 15 і відносини

Для відносин число 15 вельми сприятливо. Воно сприяє любові, взаєморозуміння і набуття гармонії, дозволяє йти рука об руку з партнером, долати всілякі перешкоди та покращувати добробут. Носії 15 схильні до идеализированию, романтичні, і чекають від своєї половинки того ж. Вони не допускають руйнування свого внутрішнього світу і потребують інтелектуального і духовного єднання з обранцем. При цьому вони не є однолюбами, звертають увагу на інших і ратують за різноманітність.

Шлюб, укладений 15 числа, обіцяє бути міцним, щасливим і довговічним.

Число 15 і духовна сфера

Увага! В духовному сенсі числа 15 характерна двоїстість. З одного боку, це боротьба, з іншого – творчий розквіт. 15 – це не абстрактне мистецтво, а цілком конкретні реальні винаходу.

Магічна

Магічний посил 15 укладено в енергії щастя, успіху і багатства. Даний код може бути не відчутна людиною, але він буде працювати і вести його до звершень. Одиниця повідомляє про наявність важливої життєвої місії, а п’ятірка – про приховані здібності, які слід виявити і розвивати. Сакральне значення числа 15 полягає у незалежності і новаторських ідеях. Якщо життя зачастило приходити це число, варто чекати глобальних змін і прислухатися до своєї інтуїції, яка допоможе зробити правильний вибір.

Фен-шуй

15 несе енергію Янь та уособлює дохід, багатство, достаток і матеріальне благополуччя. Добрим знаком вважається, коли шістка (1+5) входить в номер телефону, потрапляє в номері квартира або будинку, номер автомобіля.

Число 15 і здоров’я

Люди, у чиїй дату народження є число 15, схильні до захворювань нирок, вуха, горла, носа і легенів, емоційних розладів і різких перепадів настрою. У зрілому віці можливе порушення кровообігу і проблеми з серцем. Особливу увагу здоров’ю слід приділити віці: 15, 24, 33, 42, 51, 60, 69, 78, 87. Щасливими є числами: 6, 8, 14, 15, 23, 24, ворожим – 8.

Число 15 і карма

Народжені 15 числа впоралися із завданням минулого втілення на 80%. Протягом всього минулого життя їм заважало прагнення до лідерства і егоїзм. Зараз їм потрібно вчитися переводити своє его справжнє лідерство допомогою співпраці і розуміння потреб оточуючих. Також в минулому мало місце звернення до окультних фахівцям або самостійне заняття окультизмом. Так як у випадку з числом 15 півтони Вищим силам невідомі, необхідно визначитися: на темній стороні ви стоїте або не світлою. Темна сторона приведе до того ж шляху, що і в минулому: обману, шахрайства, зіткнення людей лобами і створення хаосу. Світла змусить пройти через очищення і дозволить стати добре відчуває людиною.

Поява числа 15

Позбавтеся від обмежень і звільніть місце для нового. Зосередьтеся на своїх прагненнях, і Всесвіт подарує вам можливість для втілення у життя високих ідеалів.

Випадково

Ви знаходитесь на порозі змін. Необхідно зробити правильний вибір і довіритися долі. Навіть якщо нововведення вас лякають, не потрібно їх боятися. Нехай не зараз, але в майбутньому користь від них буде відчутна.

Постійно

Слід приділити увагу своїй сім’ї та домашній атмосфері і внести у своє життя позитивні зміни. Якщо ви сконцентровані на кар’єрі, зробити це буде вкрай непросто.

Особливості числа 15

Поява числа 15 завжди пророкує зміни і повідомляє про значущість прийдешніх подій, які вплинуть на ваше життя. Не виключено, що зроблений вибір буде визначальним для подальшої долі. Варто прийняти всі зміни, оскільки вони неминучі, і не здійснювати необачних вчинків, наслідки яких можуть бути незворотними.

Важливо! Число 15 повідомляє про наявність унікальної можливості в короткий час добитися значного успіху, змінити рід діяльності, створити бізнес і побудувати кар’єру. Не варто забувати: прорахунки можуть бути фатальними і сильно відкинуть тому.

Яке значення несе число 15, якщо це

Номер квартири/будинку

Прекрасний стан і сприятлива атмосфера квартири номер 15 створюють чудові умови для комфортного проживання. Тут завжди затишно, прибрано і витають апетитні аромати. Техніка ламається вкрай рідко, а домочадці практично не хворіють і завжди сповнені енергії. Господарі щасливі і гостинні, однак не слухають чужих порад і живуть своїм розумом.

Число на годиннику 15:15

Час 15:15 вказує на любовну сферу. Одиноким ангели повідомляють, що незабаром вони знайдуть любовний зв’язок, а закоханим – що їх відносини перейдуть на новий рівень. При зіткненні з труднощами варто довіритися Вищим силам і повністю розраховувати на їх допомогу. Зараз період важливих змін. Необхідно проаналізувати своє становище і постаратися зрозуміти, на вірному шляху. Не розмінюйтеся на дрібниці, сконцентруйтеся на важливих речах.